Polícia zverejnila VIDEO šikany pri Topoľčanoch: Agresívni tínedžeri zaútočili na postihnutého | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Polícia zverejnila VIDEO šikany pri Topoľčanoch: Agresívni tínedžeri zaútočili na postihnutého

Polícia vyšetruje prípad šikany.
Polícia vyšetruje prípad šikany.
Zdroj: Reprofoto/Facebook - Polícia SR
30.04.2019 11:30

BRATISLAVA - Polícia zverejnila na svojej facebookovej stránke informácie o ďalšom prípade brutálnej šikany. V hlavných úlohách vystupujú tínedžeri. Okrem kopancov a úderov nechýbajú ani vulgárne vyhrážky. Polícia vedie v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci pre trestný čin výtržníctva.


Okolnosti prípadu sú naďalej predmetom vyšetrovania. Nie je teda známe, čo konfliktu predchádzalo. Policajti však majú v rukách kľúčový dôkaz - video, ktoré vyhotovili prizerajúci sa ľudia. Ako uviedli zástupcovia zákona v príspevku na sociálnej sieti, ihneď po prijatí oznámenia na základe zistených informácií identifikovali osoby na záberoch a zabezpečili potrebné dôkazy a svedkov.

UPOZORNENIE: Video obsahuje vulgarizmy a nie je vhodné pre citlivé povahy.

Zábery, ktoré zachytávajú incident, sa šírili na sociálnej sieti. Polícia priblížila, že útočníkmi sú 17-ročné dievča a chlapec. Ide o študentov strednej školy. Udalosť sa mala odohrať v obci Malé Ripňany neďaleko Topoľčian.

Šikana na slovenských školách stále neutícha: Desivé výsledky najnovších výskumov

Šokujúce je, že podľa našich informácií mal byť obeťou mladých ľudí 27-ročný muž zo susednej obce. Ľahkou korisťou bol pre nich pravdepodobne preto, že má byť ľahko zdravotne postihnutý. Utrpel vraj našťastie len drobné zranenia tváre, ktoré si nevyžiadali lekárske ošetrenie.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin
VIDEO: Facebook/Polícia SR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články