Superman v Nitre? FOTO Tvrdý náraz, mladík skončil na čelnom skle, potom šokoval okolie | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Superman v Nitre? FOTO Tvrdý náraz, mladík skončil na čelnom skle, potom šokoval okolie

Polícia hľadá zraneného chodca.
Polícia hľadá zraneného chodca.
Zdroj: KR PZ NR
11.04.2019 11:00

NITRA - Na Štúrovej ulici v Nitre došlo v pondelok popoludní k hrozivej nehode. Chodec náhle vstúpil do jazdnej dráhy auta. Vodič už nestihol zareagovať. Nasledoval tvrdý náraz, úder o čelné sklo a dopad na vozovku. Mnohí by si, najmä pri pohľade na vozidlo po havárii mysleli, že osoba skončila v nemocnici s vážnymi zraneniami. Omyl. Mladík z miesta ušiel.


Udalosť sa odohrala na priechode pre chodcov medzi obchodným domom a mestskou tržnicou. Vozidlo Ford Mondeo jazdilo v ľavom pruhu, keď mu zrazu do cesty pravdepodobne náhle vstúpil chodec. "Po náraze chodec spadol na čelné sklo vozidla a potom na vozovku. Prekvapivo sa však hneď postavil a rozbehol sa smerom na železničnú stanicu," opísala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Prečo utiekol? Túto otázku si zrejme položil samotný vodič, polícia aj verejnosť.
Polícia pátra po zranenom
Zdroj: KR PZ NR

Chodec bol podľa polície vo veku asi 17 až 19 rokov, vysoký približne 175 cm. Mal blond vlasy a oblečenú čiernu mikinu, čierne nohavice a na chrbte mal ruksak.

Polícia pátra po zranenom
Zdroj: KR PZ NR

"Žiadame prípadných svedkov, ktorí by mohli dopomôcť k zisteniu identity chodca, aby sa prihlásili na telefónnom čísle 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo poslali informácie do súkromnej správy na FB stránke Polícia Slovenskej republiky," dodala Čuháková.


Galéria

Polícia hľadá zraneného chodca. Polícia pátra po zranenom Polícia pátra po zranenom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články