°C

Pondelok, 1. jún 2020. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia.

Na východnom Slovensku bol objavený mŕtvy muž: FOTO Hana tú hrôzu videla na vlastné oči!

Nález tela v Brekove.
Nález tela v Brekove.
Zdroj: Tip čitateľa
19.03.2019 15:00

BREKOV - Telo bez známok života patrilo 60-ročnému mužovi z Michaloviec. Bolo nájdené v blízkosti železničnej trate v Brekove v Prešovskom kraji. Tamojšia hovorkyňa nám potvrdila, že obhliadajúci lekár vylúčil cudzie zavinenie. Podľa vodičky Hany to bol hrozný pohľad.


Bezduché telo muža bolo v ranných hodinách objavené neďaleko železničnej trate na úseku Humenné – Brekov v katastrálnom území obce Brekov v okrese Humenné. Ako Topky.sk informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, išlo o 60-ročného Michalovčana.

Podľa jej slov neumrel cudzím zavinením. „Obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie, na stanovenie presnej príčiny smrti nariadil vykonať pitvu,“ objasnila hovorkyňa s dôvetkom, že polícia v prípade začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. 

Podľa Hany, očitej svedkyne, na inkriminovanom mieste zasahovali viaceré záchranné zložky. „Videla som to z auta, ale policajti boli pri koľajach, pri ceste bola záchranka a pohrebné auto. Smutné, nech mu je zem ľahká,“ okomentovala žena.

„Môžem potvrdiť, že sme vyslali záchranárov k mužovi, ktorý podľa výzvy na tiesňovú linku 155 nereaguje a nedýcha. Žiaľ, lekár už len konštatoval smrť,“  povedala nám hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová. 

Snímka z miesta udalosti.
Nález tela v Brekove.
Zdroj: KR PZ Prešov


Galéria

Nález tela v Brekove. Snímka z miesta udalosti. Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články