Hromadná zrážka v okrese Michalovce: FOTO Nehoda štyroch vozidiel, dvaja zranení | Topky.sk

Utorok, 18. jún 2019. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Hromadná zrážka v okrese Michalovce: FOTO Nehoda štyroch vozidiel, dvaja zranení

Zdroj: KR PZ v Košiciach
11.01.2019 16:00

TRHOVIŠTE – Zrážka štyroch vozidiel, ktorá sa stala vo štvrtok krátko pred 13.30 h. medzi obcami Trhovište a Pozdišovce v okrese Michalovce, si vyžiadala dve zranené osoby. Ako informovala polícia, isté je, že pod kolíziu sa nepodpísal alkohol. Udalosť je v súčasnosti v rukách vyšetrovateľa, ktorý začal trestné stíhanie.


Podľa doterajších zistení polície vodič s osobným motorovým vozidlom BMW X5, smerujúci na obec Pozdišovce, pravdepodobne z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky, ale i poveternostným podmienkam dostal s vozidlom šmyk. "Následne prešiel do protismeru, kde sa zrazil s autom zn. Renault Trafic," informovala v piatok košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová s tým, že podľa predbežnej lekárskej správy utrpel vodič Renaultu ľahké zranenia, avšak jeho spolujazdec sa zranil ťažko.

Hromadná zrážka v okrese
Zdroj: KR PZ v Košiciach

Krátko po tejto dopravnej nehode do jej účastníkov narazil vodič s autom Toyota Avensis, do neho zas po chvíli vozidlo BMW. Obe kolízie policajti zadokumentovali ako škodové udalosti. "Ani u jedného z účastníkov dopravnej nehody ani škodových udalostí nebola zistená prítomnosť alkoholu v dychu," poznamenala hovorkyňa.

Hromadná zrážka v okrese
Zdroj: KR PZ v Košiciach

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Michalovciach začal v tejto súvislosti trestné stíhanie a vodiča vozidla zn. BMW X5 obvinil z trestného činu ublíženia na zdraví. Úsek cesty medzi obcami Trhovište a Pozdišovce bol uzavretý v oboch smeroch od 13.30 do 15.30 h.

Hromadná zrážka v okrese
Zdroj: KR PZ v Košiciach

Hromadná zrážka v okrese
Zdroj: KR PZ v Košiciach


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články