Strach o šestnásťročné dievčatá sa stupňuje: FOTO Viktória a Antónia sú už týždeň nezvestné | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Strach o šestnásťročné dievčatá sa stupňuje: FOTO Viktória a Antónia sú už týždeň nezvestné

Polícia pátra po dvoch 16-ročných dievčatách.
Polícia pátra po dvoch 16-ročných dievčatách.
Zdroj: KR PZ Prešov, patranie.sk
07.01.2019 20:00

BRATISLAVA - Mladučká Viktória Karasová z Levoče sa neozvala príbuzným od 30. decembra 2018. Po Antónii Švajkovej zo Spišskej Novej Vsi vyhlásili pátranie o deň neskôr. Obe dievčatá majú len 16 rokov. Napriek tomu, že prípady spolu nesúvisia, strach rodičov musí byť obrovský. V hľadaní tínedžeriek však môžete pomôcť aj vy.


Antónia Švajková má 158 centimetrov, dlhé hnedé vlasy. Mala na sebe čierne legíny, modré kotníkové topánky, hnedú bundu a biely pletený šál. Pátrajú po nej od 31. decembra.

Nezvestná Antónia Švajková.
Zdroj: patranie.sk

Viktória Karasová je nezvestná od 30. decembra. Má 160 centimetrov, strednú postavu, dlhé čierne rovné vlasy a hnedé oči. Naposledy mala na sebe oblečenú čiernu zimnú vetrovku do pása s kožušinou na kapucni a obuté mala čierne tenisky značky VANS.

Nezvestná Viktória Karasová.
Zdroj: KR PZ Prešov

Dievča odišlo z miesta prechodného bydliska od svojho otca a od spomínanej doby sa do miesta trvalého bydliska nevrátila. Nepodala o sebe žiadnu správu a nekontaktovala ani svojich príbuzných.

Štefan zmizol po večierku

Bezmocnosť pretrváva aj v rodine Štefana Hanigovského (19), ktorý 22. decembra odišiel na firemný večierok do Podolínca, a odvtedy o ňom nemajú takmer žiadne správy. Naposledy ho zazreli na benzínke v spomínanom meste. 

Štefan (19) zmizol po
Zdroj: Facebook/Priznania Kežmarčanov

V prípade, že máte o nezvestných akékoľvek informácie, nahlásiť ich môžete na linku 158, na policajnom oddelení alebo prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru.


Galéria

Polícia pátra po dvoch Nezvestná Antónia Švajková. Nezvestná Viktória Karasová. Štefan (19) zmizol po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články