Muž skončil v nemocnici po kolízii sanitky a taxíka: Jedna zo strán sebavedomo ukazuje na vinníka | Topky.sk

Sobota, 23. marec 2019. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Muž skončil v nemocnici po kolízii sanitky a taxíka: Jedna zo strán sebavedomo ukazuje na vinníka

Zrážka sanitky s taxíkom si vyžiadala zraneného.
Zrážka sanitky s taxíkom si vyžiadala zraneného.
Zdroj: Facebook/Euro Taxi TT
12.10.2018 15:00

TRNAVA - Nepríjemná kolízia sanitky dopravnej zdravotnej služby a taxíka sa odohrala dopoludnia na križovatke ulíc Oblúková a Okružná v Trnave. Jeden muž skončil v nemocnici. Napriek tomu, že polícia zatiaľ okolnosti nehody neobjasnila, taxislužba má vo veci jasno. Zo zrážky viní sanitku.


Havária ovplyvnila aj dopravu, premávku na mieste doobeda riadila polícia. „Pri nehode prevozovej sanitky a auta sa ľahko zranil jeden muž, po ošetrení zasahujúcou posádkou bol s úrazom dolnej končatiny prevezený do trnavskej nemocnice," informovala hovorkyňa záchranárov Alena Krčová.

Zrážka sanitky s taxíkom
Zdroj: Facebook/Euro Taxi TT

Trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová uviedla, že okolnosti nehody zatiaľ nie sú známe. Taxislužba napriek tomu na sociálnej sieti uverejnila sebavedomé stanovisko.

"Všetci chodili okolo, jasné, taxikár nedal prednosť. Nie, nie, taxikár nedostal prednosť od sanitky bez majákov. Na vine nehody je sanitka.... Šofér v aute išiel pomaličky, je to šofér, čo má odjazdené cez 1 000 000 km," znelo na ich stránke. To, čo sa skutočne stalo, však preukáže až policajné vyšetrovanie.


Galéria

Zrážka sanitky s taxíkom Zrážka sanitky s taxíkom Zrážka sanitky s taxíkom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články