FOTO Polícia zadržala dvoch mužov priamo pri predaji drog: Obchodovanie za desiatky tisíc eur | Topky.sk

Piatok, 22. február 2019. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

FOTO Polícia zadržala dvoch mužov priamo pri predaji drog: Obchodovanie za desiatky tisíc eur

Zdroj: KR PZ BB
11.07.2018 17:45

BRATISLAVA - Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici v súčinnosti s Národnou kriminálnou agentúrou obvinil 26-ročného muža z okresu Žiar nad Hronom a 32-ročného muža z Prievidze z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi v spolupáchateľstve.


Obvinení od začiatku tohto roka až do súčasnosti na území celej Slovenskej republiky a predovšetkým v okresoch Banskobystrického kraja, bez povolenia prechovávali a následne za účelom finančného zisku predávali ďalším odberateľom drogy (kokaín a extázu). Ako informovala hovorkyňa banskobystrickej polície Mária Faltániová, obchodovali s drogami za desiatky tisíc eur.

FOTO Polícia zadržala dvoch
Zdroj: KR PZ BB

Obidvoch podozrivých mužov v utorok 10. júla zadržali priamo pri predaji drog v okrese Zvolen. Polícia na mieste zaistila väčšie množstvo neznámych látok, ktoré boli zaslané na expertízne skúmanie na Kriminalistický a expertízny ústav PZ. Predbežným skúmaním zistili, že ide o viac ako kilogram kokaínu a takmer 2 000 tabliet extázy.

FOTO Polícia zadržala dvoch
Zdroj: KR PZ BB

Po vykonaní procesných úkonov vyšetrovateľ obvinených umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na návrh na ich vzatie do väzby. Za takýto závažný zločin hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov, uvádza sa v tlačovej správe.

FOTO Polícia zadržala dvoch
Zdroj: KR PZ BB

FOTO Polícia zadržala dvoch
Zdroj: KR PZ BB

FOTO Polícia zadržala dvoch
Zdroj: KR PZ BB


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články