Neuveriteľný horor v Poprade: Podnikateľ údajne strieľal z okna na deti, vyťahovali im broky | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Neuveriteľný horor v Poprade: Podnikateľ údajne strieľal z okna na deti, vyťahovali im broky

Deti mal niekto postreliť
Deti mal niekto postreliť
Zdroj: Foto: reprofoto Tv Joj
16.05.2018 12:00

POPRAD - Šokujúci prípad sa stal v Poprade. Dve deti skončili v nemocnici po tom, čo sa necítili dobre. Lekári ostali v nemom úžase. Z nôh im vybrali broky. Neskôr sa priznali, že ich na ulici niekto postrelil.


Deti boli na ulici, keď ich mal postreliť neznámy strelec. "Ja som išiel do obchodu, on bol na okne a postrelil ma," opísal Mirko televízii Joj. Magdalénka išla zo školy, keď ju guľka zasiahla. Deti ale v deň útoku rodičom nič nepovedali. "Syn nám povedal, že ho uštipla osa. My sme o tom nevedeli. Bol však unavený, spal tri dni, až potom sa priznal, že ho postrelili," povedala Mirkova príbuzná.

Neuveriteľný horor v Poprade:
Zdroj: Foto: reprofoto Tv Joj

Chlapec podľa svojich slov po ulici spieval a možno to sa strelcovi znepáčilo. Podľa detí mal útočiť popradský podnikateľ, ktorý má prevádzku v mestskej časti Matejovce, kde sa oba incidenty odohrali. "Úplne sa od toho dištancujem, lebo neviem, o čo ide. Nehovorím, že nepokričím, ale nič také sa nestalo. Odovzdal som flintu, ktorú som mal doma, dva roky sa nepoužívala. Dúfam, že expertíza to dosvedčí," uviedol pre televíziu podnikateľ. 

Polícia prípad vyšetruje

Prípadom, ktorý sa mal stať cez víkend, sa zaoberá polícia. Krajský policajný hovorca z Prešova Daniel Džobanik potvrdil, že polícia v danej veci vedie trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. "Bližšie informácie nebudeme poskytovať vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie," dodal.

Neuveriteľný horor v Poprade:
Zdroj: Foto: reprofoto Tv Joj

V prípade zatiaľ obvinený nebol nikto, polícia robí všetky potrebné úkony na objasnenie skutku. Dve deti mali so strelnými poraneniami hospitalizovať v popradskej nemocnici. Ako uviedla RTVS, ktorá mala k dispozícii i lekársku správu, obe deti mali lekári aj operovať. 


Galéria

Deti mal niekto postreliť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/miš
ZDROJ: TASR
FOTO: Reprofoto Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články