FOTO Polícia žiada občanov o pomoc: Pátra po páchateľovi lúpeže banky | Topky.sk

Štvrtok, 19. júl 2018. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

FOTO Polícia žiada občanov o pomoc: Pátra po páchateľovi lúpeže banky

Ilustračné foto
Ilustračné foto, Zdroj: KR PZ Bratislava
10.11.2017 13:07

BRATISLAVA - Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave pátrajú po páchateľovi lúpežného prepadnutia pobočky banky na námestí SNP v Bratislave. Ako informoval bratislavský policajný hovorca, dnes krátko po 15:00 vošiel páchateľ do pobočky banky a požadoval vydanie hotovosti.


Policajti prosia verejnosť o pomoc pri stotožnení páchateľa štvrtkového (9.11.) prepadu pobočky banky na bratislavskom Námestí SNP.

FOTO Polícia žiada občanov
Zdroj: KR PZ Bratislava

Páchateľom bol muž asi vo veku 30 rokov, vysoký približne 180 centimetrov, štíhlej postavy, tmavšej pleti s tmavými vlasmi. Oblečené mal tmavé oblečenie, čiernu bundu a čiernu čiapku. Obuté mal biele tenisky. Polícia vyzýva ľudí, ktorí by mohli pomôcť osobu stotožniť, aby informácie oznámili na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

FOTO Polícia žiada občanov
Zdroj: KR PZ Bratislava

"Môžeme potvrdiť, že dnes v poobedných hodinách došlo k prepadu pobočky Raiffeisen banky na Námestí SNP v Bratislave. Nikto z pracovníkov pobočky ani klientov nebol zranený." povedal Viktor Beličák, vedúci oddelenia komunikácie banky. "Týmto by sme chceli zdôrazniť, že pracovníci pobočky Raiffeisen banky nedisponujú hotovosťou, pretože na vklady a výbery sa používa automatický trezor, ktorý nie je možné otvoriť na vyžiadanie," povedal Beličák.

FOTO Polícia žiada občanov
Zdroj: KR PZ Bratislava


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: KR PZ Bratislava

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články