Lucia na svadobnú noc nikdy nezabudne: Opitý ženích začal vyvádzať a skončil za mrežami | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Lucia na svadobnú noc nikdy nezabudne: Opitý ženích začal vyvádzať a skončil za mrežami

Jozef poškodil policajné auto
Jozef poškodil policajné auto, Zdroj: Foto: polícia
17.07.2017 15:37

MICHALOVCE - Svadobná zábava sa skončila pre mladomanželov najhoršie, ako mohla. Novopečená manželka Lucia si musela líhať bez milovaného mužíčka. Jozef zrejme svoju radosť z oslavy uzavretého zväzku neudržal na uzde a svadobnú noc tak strávil v policajnej cele.


Po svadobnej zábave v michalovskom hoteli Družba v nedeľu o pol siedmej ráno mal alkoholom potužený ženích Jozef (25) až príliš bujarý nápad. Rozhodol sa totiž vyliezť a ľahnúť si na strechu odstaveného policajného auta. Po tom, čo ho zo strechy auta stiahla manželka Lucia, navyše viackrát kopol do spätného zrkadla a zadného blatníka. "Mladého ženícha, ktorý sa takto dopustil hrubej neslušnosti a výtržnosti, zadržali policajti, ktorí boli na mieste preveriť oznámenie súvisiace so svadbou. Ženích takto namiesto svadobnej noci strávil hodiny v policajnej cele," informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó. 

Lucia na svadobnú noc
Zdroj: Foto: polícia

Lucia na svadobnú noc
Zdroj: Foto: polícia

Poškodením strechy, zrkadla a blatníka na služobnom vozidle spôsobil mladík doposiaľ presne nevyčíslenú škodu. Poverený príslušník Policajného zboru v tejto súvislosti začal podľa hovorcu trestné stíhanie pre prečin výtržníctva s trestnou sadzbou odňatia slobody až na tri roky.  

Lucia na svadobnú noc
Zdroj: Foto: polícia


Galéria

Jozef poškodil policajné auto

Nástroje k článkuZDROJ: TASR, miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články