Obyvatelia Nemšovej žijú v strachu: Z balkóna po nich strieľa muž, tu je dôvod! | Topky.sk

°C

Sobota, 7. december 2019. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

Obyvatelia Nemšovej žijú v strachu: Z balkóna po nich strieľa muž, tu je dôvod!

Na obrázku je miestny podnik, hore je postrelený Ján, pod ním majiteľ baru Andrej
Na obrázku je miestny podnik, hore je postrelený Ján, pod ním majiteľ baru Andrej
Zdroj: foto: tv joj
17.06.2015 11:00

NEMŠOVÁ - Obyvatelia Nemšovej žijú v obavách. Strach im naháňa muž, ktorý strieľa z terasy rodinného domu na oproti stojaci bar. Desivým spôsobom chce dosiahnuť, aby podnik zavreli. Ján to schytal, takmer prišiel o oko.


Neznámy strelec, ktorý naháňa strach obyvateľom Nemšovej, zasiahol jedného muža tesne pri oku. Ján skončil v nemocnici, kde mu museli náboj vyberať. "Urobili sme si potrebu a zrazu začal strieľať. Najskôr dvakrát do trávy a potom som ja zakričal. Trafil ma," opísal situáciu postrelený Ján pre televíziu Joj.

Podľa očitých svedkov páchateľ strieľa z terasy rodinného domu, prípadom sa už zaoberá polícia. "Doposiaľ nezistený páchateľ vystrelil na poškodeného zo vzduchovej pištole doposiaľ nezistenej značky," potvrdila hovorkyňa trenčianskych policajtov Elena Antalová.

Dom, z ktorého páchateľ strieľa. Stojí oproti podniku.
Obyvatelia Nemšovej žijú v
Zdroj: foto: tv joj

Nahnevaný majiteľ baru Andrej Gabriš rozhorčene dodal, že incident sa nestal prvýkrát. Podľa neho strelec útočil už po štvrtýkrát. Myslí si, že má vzduchovku špeciálne upravenú. 

Podľa miestnych muž útočí na zákazníkov často, pretože chce, aby majiteľ podnik zatvoril. "Mám obavy. Nie je to príjemné, keď vás niekto stále kameruje, mám tri malé deti a bojím sa, aby mi z detí nespravil mrzáka," hovorí vystrašený majiteľ a dodáva: "Bojíme sa. Nikto nevie, čo sa stane. Niektorí hovoria, že si kúpia nepriestrelné vesty." 

Polícia už začala trestné stíhanie pre prečin výtržníctva a ublíženia na zdraví. Ak páchateľovi vinu dokážu, hrozia mu až tri roky za mrežami.


Galéria

Na obrázku je miestny Dom, z ktorého páchateľ

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Tv joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články