Streda6. december 2023, meniny má Mikuláš, Nikolas, zajtra Ambróz

Slávna speváčka ODHODILA HANBU: Ukázala holé BRADAVKY v čiernej záclone!

Rita Ora sa odhalila na parížskom týždni módy. Zobraziť galériu (3)
Rita Ora sa odhalila na parížskom týždni módy. (Zdroj: Profimedia)

PARÍŽ - Aktuálne v Paríži prebieha tradičný týždeň módy a do hlavného mesta Francúzska mieria tie najväčšie hviezdy z celého sveta. Jednu z prehliadok si nenechala ujsť ani britská speváčka Rita Ora (32). A hneď tam vyvolala rozruch. Do spoločnosti totiž dorazila s holými bradavkami, zahalenými v čiernej záclone!

Rita Ora je známa svojou perfektnou vyšportovanou postavou. Svoje dokonalé bruško neraz vystavila na obdiv v kratučkých topoch či plavkách. Najnovšie sa však rozhodla odprezentovať svoje krivky rovno na prestížnom spoločenskom podujatí. Speváčka sa zúčastnila prehliadky Azzedine Alaia v rámci prestížneho parížskeho týždňa módy. 

Galéria: Rita Ora je sexi aj oblečená

No ešte predtým, ako sa na túto udalosť začala chystať, odhodila všetku hanbu. Potom si na seba obliekla len vysoké čierne nohavičky a na tie si dala už iba čiernu záclonu. Presne tak pôsobili jej šaty, ktoré toho viac odhaľovali ako zahaľovali. Na obdiv tak vystavila aj svoje úplne nahé bradavky, ktoré sa priesvitný kus čiernej látky ani nesnažil prekryť. Veď pozrite sami!

Slávna speváčka ODHODILA HANBU:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: Rita Ora
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu