Pondelok, 28. november 2022. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

PIKANTNÝ SPOR známeho speváka: Žaloba kvôli zväčšenému penisu!

50 CentGaléria fotiek (8)
50 Cent
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Americký hudobník a legenda hip-hopovej scény 50 Cent (47) momentálne rieši nevídaný problém. Majiteľka kliniky, ktorá sa špecializuje na plastické operácie, totiž propaguje svoje služby práve prostredníctvom tohto rapera. Podľa medializovaných informácií tvrdí, že u nich podstúpil zákrok na zväčšenie svojej mužskej pýchy. 50 Cent to ale popiera a rozhodol sa kliniku žalovať.


50 Cent sa rozhodol, že celú túto bizarnú situáciu poženie pred súd. Klinika Perfection Plastic Surgery and MedSpa, ktorej majiteľkou je Angela Kogan, sa tak musí pripraviť na reklamu, o ktorú zrejme nestála.

50 Cent
Galéria fotiek (8)
50 Cent
Zdroj: SITA/AP

Za všetko podľa amerického rapera môže práve Kogan. 50 Cent tvrdí, že sa v roku 2020 spolu vyfotili a on si myslel, že majiteľka kliniky ho o fotku požiadala len preto, že je jeho fanúšička. Následne však mala záber využívať na propagáciu svojej kliniky s tým, že slávny umelec si u nich nechal upraviť svoje intímne partie. 

Právni zástupcovia Angely Kogan však celú situáciu popierajú a tvrdia, že žaloba sa nezakladá na pravdivých informáciach. „Pán Jackson (50 Cent) v minulosti využil služby kliniky Perfection Plastic Surgery and MedSpa. Následne súhlasil s tým, že namiesto zaplatenia si spraví fotku s majiteľkou tejto kliniky, ktorá ju bude môcť využívať pri propagovaní na svojich stránkach a sociálnych sieťach. Môžeme ale potvrdiť, že na tejto klinike nikdy nepodstúpil zákrok, ktorý sa v žalobe spomína," znelo v stanovisku právnickej firmy pre portál tmz.com.

PIKANTNÝ SPOR známeho speváka: Žaloba kvôli zväčšenému penisu!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články