Sobota, 24. september 2022. Meniny má Ľubor, Ľuboš, zajtra Vladislav.

ROZVOD v šoubiznise po 25 rokoch: Manželstvo skrachovalo lídrovi slávnej kapely!

Galéria fotiek (5)

LOS ANGLES - Ich láska je minulosťou! Líder formácie Metallica - James Hetfield (59) neprežíva práve najlepšie obdobie. Dôvodom sú vzťahové problémy, ktoré začiatkom roka vyústili k tomu, že umelec podal žiadosť o rozvod. S dlhoročnou manželkou Francescou si súkromie strážili, a tak verejnosť nemala tušenia, že v ich vzťahu sú nejaké problémy.


Správy o rozvode dvojice priniesol portál tmz.com. Podľa medializovaných informácií bol to práve James, kto začiatkom roka podal žiadosť o rozvod. S Francescou majú spolu syna Castora (18) a dcéry Cali (20) a Marcellu (16). „Kvôli deťom sú stále v kontakte,” uviedol zdroj z ich okolia. 

James Hetfield s rodinou
Galéria fotiek (5)
James Hetfield s manželkou Francescou a deťmi.
Zdroj: profimedia.sk

James a Francesca, ktorá od svojich 23 rokov pracuje ako kostýmová dizajnérka sa spoznali v roku 1992 vďaka práci. Blondínka totiž Metallice navrhovala kostýmy.

Nie je tajomstvom, že svojmu slávnemu manželovi bola jeho žena veľkou oporou. Hudobník a gitarista otvorene hovoril o tom, že mu pomohla s ovládaním hnevu a pri boji so závislosťou. „Strach bol pre mňa veľkým motivátorom. Strata rodiny bola vec, ktorej som sa najviac desil. Absolútnym dnom bolo moje správanie, ktoré som si z ciest priniesol domov a ktoré spôsobilo, že moja rodina kvôli tomu odo mňa odišla,” uviedol v jednom z rozhovorov James.

Líder Metallicy napokon za podpory manželky nastúpil na liečenie a dlhé roky sa mu darilo abstinovať. V septembri minulého roka však kapela musela zrušiť koncerty, lebo Hetfield opäť raz podľahol svojim démonom a musel nastúpiť na odvykačku. 

Skupina Metallica
Galéria fotiek (5)
Skupina Metallica
Zdroj: SITA/AP Photo/Marco Ugarte, File

ROZVOD v šoubiznise po 25 rokoch: Manželstvo skrachovalo lídrovi slávnej kapely!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články