Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Hviezdna KRÁSKA šokovala fanúšikov: Môže takto vyzerať po prebudení?!

Kim KardashianGaléria fotiek (3)
Kim Kardashian
Zdroj: SITA/AP

LOS ANGELES - Plastiky, siahodlhé prípravy, filtre... Hviezdičky sociálnych sietí robia všetko preto, aby pred verejnosťou vyzerali vždy dokonale. Výnimkou nie je ani Kim Kardashian (41). Tá však nedávno urobila výnimku a svetu sa ukázala, ako ju pán Boh (a plastický chirurg) stvoril!


Kim Kardashian

Kim Kardashian sa už celé roky štylizuje do pozície divy a je vidieť, že skôr než vystrčí päty z domu, postará sa o jej dokonalý výzor niekoľko ľudí. Teraz však spravila výnimku a šla úplne donaha, aspoň čo sa tváre týka. V televíznej šou The Kardashians ukázala, ako vyzerá krátko po prebudení - rovnako ako každá iná!

Hviezdna KRÁSKA šokovala fanúšikov:
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Profimedia

Fanúšikovia sú však nadšení a nešetria chválou. Kim vyzerá taaaak dobre bez šminiek,“ napísal jeden z takmer 72,4 milióna sledovateľov na Twitteri. Máš môj rešpekt!“ dodal ďalší a viacerí doplnili, že by radi vedeli, ako sa stará o svoju bezchybnú pleť.

Hviezdna KRÁSKA šokovala fanúšikov:
Galéria fotiek (3)
Zdroj: SITA/AP

Bývalá manželka Kanye Westa v minulost prezradila, že vstáva o šiestej ráno a hodinu cvičí. Rovnaký čas potom venuje úprave vlasov a makeupu. Každých desať dní k tomu pridá manikúru a pedikúru, raz za tri týždne tiež úpravu obočia, pripomenul magazín Page Six. Okrem toho si Kim ku kráse pomáha bielením zubov, samoopaľovacími nástrekmi tela. Laserom si necháva odstrániť chĺpky a podstupuje rôzne kúry na spevnenie brucha a stehien.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články