Utorok, 24. máj 2022. Meniny má Ela, Vanesa, zajtra Urban.

Krásna Bond girl BEZ ZÁBRAN: Do kamier otrčila HOLÉ PRSIA!

Léa SeydouxGaléria fotiek (8)
Léa Seydoux
Zdroj: profimedia.sk

PARÍŽ - Nepatrí medzi hanblivky! Krásna francúzska herečka Léa Seydoux (36), ktorá si zahrala napríklad aj v bondovke No Time to Die, už neraz dokázala, že s nahotou nemá žiaden problém. Svoje krivky vystavila na obdiv i počas nakrúcania drámy s názvom Klam.


36-ročná herečka Léa Seydoux je dôkazom toho, že v krajine Galského kohúta sa rodia krásne ženy. Svojím šarmom očarila aj tvorcov bondovky No Time to Die a získala úlohu osudovej Bond girl. 

Daniel Craig
Galéria fotiek (8)
Daniel Craig a Léa Seydoux ako James Bond a jeho Bond girl.
Zdroj: SITA

Človeku sa pri pohľade na atraktívnu herečku až nechce veriť, že v mladosti bola veľmi plachá a hanblivá. Hoci sa pôvodne túžila stať opernou speváčkou, jej kariéra sa napokon uberala iným smerom. A dobre urobila! Nuž a pri pohľade na jej filmovú kariéru je zrejme, že v priebehu rokov poriadne zapracovala aj na svojom ostychu. 

Léa totiž vo viacerých počinoch nemala problém s nakrúcaním intímnych a odhalených scén. V týchto dňoch sa viac hovorí o dráme s názvom Klam. Blondínka v ňom stvárňuje jednu z mileniek slávneho amerického spisovateľa. Toho stvárnil 59-ročný herec Denis Podalydès. 

VIDEO: Upútavka na film s názvom Klam. 

Mnohých mužských divákov nepochybne zaujme scéna, pri ktorej si Léa zmyselne vyzlieka sako, pod ktorým je celkom nahá. Nuž, mamina 5-ročného syna Georga sa nemá za čo hanbiť. Čo poviete?

Léa Seydoux
Galéria fotiek (8)
Léa Seydoux pred kamerami opäť odhodila zábrany.
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Krásna Bond girl BEZ ZÁBRAN: Do kamier otrčila HOLÉ PRSIA!

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články