Utorok, 5. júl 2022. Meniny má Cyril, Metod, zajtra Patrik, Patrícia.

Dcéra sa k nej nesmie ani priblížiť: Drsný zákaz pre českú spevácku legendu!

Marta KubišováGaléria fotiek (2)
Marta Kubišová
Zdroj: Profimedia

PRAHA - Sviatky zrejme strávi úplne osamote! Speváčka Marta Kubišová totiž bojuje so zdravotnými problémami a v aktuálnej pandemickej situácii dostala zákaz stretávať sa s cudzími ľuďmi. Priblížiť sa však nej nemôže ani vlastná dcéra - je totiž neočkovaná!


Marta Kubišová aktuálne bojuje so zdravotnými problémami. „Zle sa mi dýchalo, v krku akoby som mala cudzí predmet, ktorý nemôžem vykašľať. Čo vám budem hovoriť, bola som presvedčená, že mám covid,” zverila sa denníku Aha!

Marta Kubišová

Našťastie, test bol negatívny, ale problémy sa opakovali. Lekári potom zistili, že má zápal dýchacích ciest. „Nasadili mi antibiotiká a zakázali všetok kontakt,” prezradila speváčka, ktorá tak odmietla ísť na krst kalendára, pre ktorý pózovala. A svoju fenku púšťa na venčenie pred panelák úplne samú, čaká na ňu vo vchode. 

V aktuálnej situácii sa nemôže vidieť ani s vlastnou dcérou. „Covid by pre mňa mohol byť fatálny. Som síce trikrát očkovaná, ale to nič neznamená. Som v tej najrizikovejšej skupine a teraz aj nesmierne oslabená,” uviedla Kubišová a dodala: „Dcéra je pre mňa v súčasnom čase nebezpečná. Prečo sa nechce nechať očkovať, s ňou nemá cenu riešiť, má svoju hlavu a je už dospelá, nútiť ju nemôžem.”

Ak sa do Vianoc českej legende výrazne nepolepší, strávi sviatky v úplnej izolácii. 

Dcéra sa k nej
Galéria fotiek (2)
Zdroj: A-Company

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články