Štvrtok, 26. máj 2022. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Aktuálne FOTO Toma Cruisa vás šokujú: Och, veď vyzerá ako syseľ!

Tom CruiseGaléria fotiek (7)
Tom Cruise
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Čo sa mu to stalo?! Tom Cruise (59) patrí medzi veľké hviezdy filmového plátna. Kdekoľvek sa objaví, je hneď stredobodom pozornosti. Inak tomu nebolo, ani keď sa nedávno vybral na baseballový zápas. Pozrite sa ale, ako zvláštne vyzeral.


Pribral alebo to prehnal s botoxom?! Takéto otázky sa vynárajú v súvislosti s tým, ako slávny herec Tom Cruise momentálne vyzerá. Slávny umelec nedávno spolu so svojím adoptívnym synom Connorom zavítal na baseballový zápas. 

Vidieť ich takto spolu na verejnosti bolo celkom prekvapením. Rovnako tak však aj pohľad na Tomovú tvár. Viacerí sa zhodujú, že Cruise to v boji s pribúdajúcimi rokmi akosi prehnal a pôsobí neprirodzene. 

Aktuálne FOTO Toma Cruisa
Galéria fotiek (7)
Aktuálna fotka Toma Cruisa.
Zdroj: SITA

Treba ale dodať, že slávnemu hercovi neschádzal úsmev z tváre. Ochotne sa zdravil do kamier a bol priateľský aj k fanúšikom, ktorí prišli k nemu a oslovili ho. 

VIDEO: Tom Cruise spôsobil na baseballovom zápase značný rozruch. 

Tom Cruise si syna Connora adoptoval ešte počas manželstva s bývalou ženou Nicole Kidman. Okrem neho ich spája aj adoptívna dcéra Isabella Jane. Deti boli po rozvode zverené do Tomovej starostlivosti a podobne, ako ich slávny otec, vyznávajú scientológiu. Ich vzťahy s Kidman celkom ochladli. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Aktuálne FOTO Toma Cruisa vás šokujú: Och, veď vyzerá ako syseľ!

Viac o téme:


 

Súvisiace články

Najčítanejšie články