Streda, 17. august 2022. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Sexi Salma Hayek: Zväčšené prsia... Au, to bolí!

Salma HayekGaléria fotiek (3)
Salma Hayek
Zdroj: Instagram

MEXIKO - Salma Hayek patrí bez pochýb k naozaj príťažlivým herečkám. Vo veku 54 rokov sa okrem peknej tváre pýši aj napumpovaným hrudníkom. A fanúšikovia sa nemýlia - naozaj sa jej v posledných rokoch prsia zväčšili!


Pri pohľade na Salmu Hayek si mnohí fanúšikovia hovoria, či náhodou nepodstúpila plastiku poprsia. Má totiž po päťdesiatke a vnady viditeľne väčšie ako kedysi. 

Salma Hayek
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram

Salma Hayek

A herečka nepopiera, že nabrali na objeme. Ibaže prirodzenou cestou! „Veľa ľudí hovorí, že mám zväčšené prsia. Neobviňujem ich. Moje prsia boli menšie, ale rovnako aj zvyšok môjho tela,” povedala v programe Red Table Talk. 

K zmenám u nej prišlo po tehotenstve aj menopauze a s niekoľkými pribratými kilogramami nabrala aj v oblasti hrudníka. „Patrím proste k ženám, ktorým sa to deje v každom z týchto prípadov. Keď priberám, keď som tehotná a keď som v menopauze,” uviedla Salma. 

Salma Hayek
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram

Hoci mužom to môže pripadať skvelé, ženy vedia svoje. „Môj chrbát tým naozaj trpí,” vyhlásila herečka. „A málokto o tom hovorí,” dodala s tým, že kým pri téme menopauzy sa veľa rozpráva o psychických zmenách, rast pŕs v tomto období je pre mnohé ženy prekvapením. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články