Nedeľa, 25. júl 2021. Meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana.

V decembri zásnuby a dnes... Slávna speváčka sa tajne vydala!

Ariana Grande a Dalton Gomez
Ariana Grande a Dalton Gomez
Zdroj: Instagram AG
18.05.2021 16:30

FLORIDA - Zo speváčky Ariany Grande je vydatá pani! V uplynulý víkend povedala áno svojmu partnerovi Daltonovi Gomezovi, ktorý ju požiadal o ruku v decembri 2020. Potvrdil to zástupca umelkyne i samotný ženích.


Všetko sa prevalilo až po tom, ako sa samotná udalosť odohrala. Médiá začali zaplavovať správy, že Ariana usporiadala svadbu vo svojom dome a pozvaný bol len veľmi blízky okruh ľudí. Tí mali dokonca zakázané vziať si na obrad mobilné telefóny. 

Ariana Grande
Zdroj: SITA

Pre People svadbu potvrdil zástupca speváčky. „Vzali sa. Bolo to malé a intímne - menej ako 20 ľudí. Priestor bol plný lásky a šťastia. Pár a obe rodiny nemohli byť šťastnejšie,” uviedol. 

Samotná Ariana zatiaľ na sociálnych sieťach šťastnú udalosť nijako nekomentovala. Ženích zverejnil jednu fotografiu nevesty odzadu, vzápätí ale napísal, že išlo len o žart a je to záber z videoklipu jeho polovičky. „Ariana Grande , prosím, zverejni fotky, zbúrajú internet,” vyzval svoju novomanželku.

V decembri zásnuby a
Zdroj: Instagram DG

Gomez svadbu potvrdil s tým, že fanúšikov odkázal na svoj post zo začiatku mája. Vtedy k zamilovanej fotografii so svojou polovičkou napísal: „Šťastný máj všetkým. Som vzrušený z toho, čo sa bude diať.” 

V decembri zásnuby a
Zdroj: Instagram DG


Galéria

Ariana Grande a Dalton Ariana Grande

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články