Štvrtok, 23. september 2021. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Mladá herečka sa bicyklovala bez podprsenky: Rodičia zakrývali deťom oči!

Maisie Williams
Maisie Williams
Zdroj: SITA
05.05.2021 22:00

DOVER - Okoloidúci boli zhrození! Britská herečka Maisie Williams (24) si je dobre vedomá toho, že nahota i odvážne scény sú súčasťou jej profesie. Aktuálne nakrúca film o kapele Sex Pistols, kde čo-to zo svojho tela odhalí. Ona s tým problém vôbec nemá. Avšak niektorí jedinci...


Maisie Williams je talentovaná herečka, ktorá si rozhodne zaslúži pozornosť. Zviditeľnila sa vďaka účinkovaniu v mimoriadne úspešnom počine Hra o tróny, kde stvárnila Aryu Stark. Na konkurze uspela ako 14-ročná a o jej ďalšom osude bolo v podstate rozhodnuté. 

Maisie Williams ako Arya Stark.
Maisie Williams
Zdroj: HBO

Popri účinkovaní v spomínanom seriáli prišli ďalšie ponuky vrátane thrilleru Cesta do Afriky, či drámy Kniha lásky a dokumentu Cyberbully, kde čerpala aj z vlastných skúseností. Ako dieťa bola totiž obeťou kyberšikany. 

V týchto dňoch nakrúca mladá herečka seriál s názvom Pistol, ktorý je o legendárnej punkovej kapele Sex Pistols. Maisie v ňom stvárňuje modelku Pamelu Rooke a bulvárnym fotografom sa ju podarilo zvečniť počas nakrúcania. 

Zaujímavé je, že práve počas scény, keď sa výrazne nalíčená a odetá v priesvitnom plášti bez podprsenky premávala ulicami na bicykli. Paparazzom sa podarilo urobiť aj ozaj vydarenú fotku. Okoloidúca žena totiž v istej chvíli zakrývala zrejme svojmu synovi oči, aby nevidel vnady tej odhalenej ženskej. 

Bulvárnym fotografom sa podarilo spraviť aj takúto vtipnú momentku. Herečku Maisie Williams pobúrení ľudia nijako nevyviedli z miery.
Maisie Williams
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Maisie Williams Maisie Williams Maisie Williams Maisie Williams Maisie Williams Maisie Williams

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, HBO

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články