Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Tehotná Češka podprsenku neporebuje: Takto sa vystavuje!

Karolína Kurková
Karolína Kurková
Zdroj: Instagram
11.02.2021 22:00

MIAMI - Nahoty nemá dosť! Aj keď mnohé ženy sa počas tehotenstva desia pribúdajúcich kilogramov, česká modelka Karolína Kurková (36) k nim rozhodne nepatrí. V nedávnom rozhovore prezradila, že sa hádam ešte nikdy necítila vo svojom tele tak dobre. A zábery, ktoré zverejňuje na Instagrame sú toho dôkazom. Aha!


„Toto je 27 týždeň. Bábätko rastie. Milujem každú minútu,” napísala Karolína Kurková k odvážnej fotke, na ktorej pózuje pózuje nahá a prsia si kryje rukou. Slávna blondínka si tehotenstvo ozaj užíva, čo dokazuje hádam každým príspevkom na sociálnej sieti Instagram. 

S followermi, ktorých má 825-tisíc, sa delí aj o provokatívne zábery, na ktorých pózuje nahá, či len v bielizni. A hoci množstvo fanúšikov neskrýva nadšenie a modelku ospevujú, nájdu saj takí, čo jej odvahu kritizujú. 

Karolína Kurková nemá problém s nahotou.
Karolína Kurková
Zdroj: Instagram

Karolína Kurková, rodáčka z Pardubíc, sa v roku 2009 vydala za herca a producenta menom Archie Dury. Dvojica má spolu dvoch synov. Či k nim pribudne chlapček alebo dievčatko, zatiaľ nevedno. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Karolína Kurková Karolína Kurková Karolína Kurková so synom, Karolína Kurková Karolína Kurková s manželom Karolína Kurková Karolína Kurková Karolína Kurková s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články