°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Obrovská bolesť známej speváčky: Vytúžené bábätko zomrelo pri pôrode!

Speváčka zverejnila na Instagrame fotku, ktorá vháňa slzy do očí.
Speváčka zverejnila na Instagrame fotku, ktorá vháňa slzy do očí.
Zdroj: Instagram
25.11.2020 18:00

LOS ANGELES - Smútok a bolesť! Speváčka Christina Perri (34) prežíva veľmi náročné chvíle. Ako totiž prezradila, dcérka, ktorú nosila pod srdcom, zomrela.


Christina Perri - speváčka a skladateľka, ktorú preslávili hity Jar of Hearts, či  A Thousand Years, sa v roku 2016 zoznámila s komikom a televíznym moderátorom Paulom Costabile, za ktorého sa rok na to vydala. Začiatkom roka 2018 sa dvojici narodila dcérka, ktorej dali meno Carmella Stanley.

Christina Perri s manželom a dcérkou.
Christina Perri
Zdroj: Instagram

Dievčatku sa v týchto dňoch mala narodiť sestrička. Speváčka sa ešte začiatkom novembra dala nahovoriť na odvážne tehotenské fotenie bez šiat. „Nikdy som nechcela tehotenské fotky. Keď som bola tehotná s Carmellou, mala som traumu z toho, ako priberám. Ale po tom, ako som v januári prekonala potrat, všetko sa zmenilo. Som ozaj vďačná za to, že som tehotná a vďačná za to, že som žena. Som v úžase z toho, čo naše telo dokáže. Neviem, či ešte niekedy budem ešte tehotná, takže teraz je čas osláviť moje tehotenstvo, moje dieťatko a moje nádherné telo,” napísala k odvážnym a krásnym záberom potetovaná blondínka, ktorej fotky vyvolali medzi fanúšikmi pozitívne ohlasy. 

Christina Perri nafotila odvážne tehotenské zábery.
Christina Perri
Zdroj: Instagram

Christina Perri nafotila odvážne tehotenské zábery.
Christina Perri
Zdroj: Instagram

Žiaľ, príspevok, ktorý Christina zverejnila na sociálnej sieti Instagram pred pár hodinami, vháňa slzy do očí. Speváčka a jej partner držia v rukách malú ručičku ich dcérky. „Minulú noc sme o naše dievčatko prišli. Narodila sa potichu po ťaźkom boji dostať sa na tento svet. Už odpočíva v pokoji a bude navždy žiť v našich srdciach,” uviedla Perri, ktorú priatelia a fanúšikovia zahrnuli slovami podpory a prísľubami, že sa za ňu budú modliť.

Christina Perri priateľom a fanúšikom oznámila, že ich dcérka pri pôrode zomrela.
Christina Perri
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články