Šťastná správa pre mladú speváčku: Christina Perri čaká prvé dieťa, krásny odkaz na Instagrame | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Šťastná správa pre mladú speváčku: Christina Perri čaká prvé dieťa, krásny odkaz na Instagrame

Christina Perri
Christina Perri
Zdroj: SITA/AP
06.08.2017 16:00

LOS ANGELES - Americká speváčka Christina Perri čaká dieťa so snúbencom Paulom Costabilom. O radostnú správu sa podelila prostredníctvom Instagramu, kde zverejnila čiernobielu fotografiu, na ktorej jej vidieť tehotenské bruško.


„Hádajte čo," napísala 30-ročná rodáčka z Bensalemu v Pennsylvanii k záberu, na ktorom ju trojročná neter Tesla drží za brucho a nad ňou je text „Čoskoro príde Teslin malý bratranec alebo sesternica". Perri a novinár Paul Costabile tvoria pár od roku 2016 a zásnuby oznámili tento rok v júni.

 

guess what?

Příspěvek sdílený christina perri (@christinaperri),

Christina Judith Perri sa stala známou po tom, ako jej debutový singel Jar of Hearts v roku 2010 zaznel v tanečnej súťaži So You Think You Can Dance. Ešte v tom istom roku jej vyšlo aj EP The Ocean Way Sessions. Následne podpísala zmluvu s vydavateľstvom Atlantic Records a vydala debutový štúdiový album Lovestrong (2011). Pozornosť si vyslúžila aj skladbou A Thousand Years, ktorú napísala pre film Twilight sága: Úsvit - 2. čast (2012). Jej druhá štúdiovka Head or Heart vyšla v roku 2014 a v máji 2016 oznámila, že pracuje na svojom treťom albume.


Galéria

Christina Perri Christina Perri Christina Perri Christina Perri Christina Perri

Nástroje k článkuZDROJ: SITA, Instagram
FOTO: SITA/AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články