Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Bujarý žúr slávnej modelky: Najväčšia sexbomba a... NAJ Halloweenske masky celebrít!

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Zdroj: SITA
02.11.2020 22:00

LOS ANGELES - Potešila aj fanúšikov! Kendall Jenner, ktorá patrí medzi najlepšie modelky súčasnosti, oslávi v týchto dňoch 25. narodeniny. Pri tej príležitosti počas uplynulého víkendu usporiadala veľký žúr s halloweenskou tematikou. Predviedla sa v kostýme najväčšej sexbomby - Pamely Anderson. Pozrite sa, ako vyzeral Halloween iných hviezd!


Aj keď na Slovensku si v tomto období spomíname najmä na našich zosnulých, za veľkou mlákou to žije Halloweenom. Kvôli pandémii COVID-19 je však tematických večierkov oveľa menej. Niektoré celebrity si užívali len v rodinnom kruhu, iné si aj tak vyrazili za zábavou. 

Večierok pre svojich blízkych a kamarátov vystrojila aj Kendall Jenner, ktorá to spojila s narodeninovou oslavou. Vybranými fotkami sa pochválila aj na sociálnej sieti Instagram. Okrem pochvál, gratulácii a komplimentov sa však dočkala aj kritiky. 

Mnohí z followerov totiž modelke vyčítali, že párty zorganizovala. „Pochybujem, že tam niekto mal rúško. Kardashianky a ich priatelia sa tvária, akoby vo svete ani nezúrila pandémia,” znie jeden z nahnevaných komentárov. Ako informuje portál E! každý jeden z účastníkov párty vraj vopred absolvoval test.

Kendall Jenner ako sexbomba Pamela Anderson.
Kendall Jenner
Zdroj: Instagram

Kendall Jenner ako sexbomba Pamela Anderson.
Kendall Jenner
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kendall Jenner Kylie Jenner Caitlyn Jenner Kendall Jenner ako sexbomba The Weeknd Kendall Jenner ako sexbomba Hailey Bieber

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články