Nedeľa, 19. september 2021. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Známa speváčka pózovala na titulke: Fotky, ktorými všetkých šokovala!

Kelly Rowland
Kelly Rowland
Zdroj: Women ´s Health
08.10.2020 22:00

LOS ANGELES - Pred svetom skrývala sladké tajomstvo! Speváčka Kelly Rowland (39), ktorá pôsobila aj vo formácii Destiny´s Child, patrí k hviezdam, ktoré sú na sociálnych sieťach aktívna. S followermi sa delí aj o svoje súkromie. Avšak správy o tom, že pod srdcom nosí svoje druhé dieťatko, tajila celkom dlho. Pozrite sa!


Speváčka Kelly Rowland sa v roku 2014 vydala za Tima Witherspoona, po boku ktorého je ozaj šťastná. Dvojica má spolu 6-ročné synčeka menom Titan a vyzerá to tak, že už čochvíľa sa ich rodina rozrastie. 

Sympatická umelkyňa je totiž tehotná. Ako prezrádzajú fotografie, ktoré sú súčasťou aktuálneho vydania magazínu Women´s Health, bábätko príde na svet ešte tento rok. Zaujímavé je, že Kelly o radostnej novinke vôbec nehovorila a dokonca aj na sociálnych sieťach zverejňovala fotky, na ktorých jej nebolo vidieť brucho. 

V rozhovore pre Women´s Health speváčka otvorene priznala, že sa bála aj reakcií verejnosti, keďže podľa vlastných slov nepatrí medzi mladé mamičky. 

Správy o tehotenstve oznámila Kelly Rowland na titulke časopisu Women´s Health.
Kelly Rowland
Zdroj: Women ´s Health

Kelly Rowland nosí pod srdcom svoje druhé dieťatko.
Kelly Rowland
Zdroj: Women ´s Health


Galéria

Kelly Rowland so synom Kelly Rowland Správy o tehotenstve oznámila Kelly Rowland s manželom. Kelly Rowland Kelly Rowland nosí pod Kelly Rowland Kelly Rowland

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, Women´s Health

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články