°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Synovia slávneho Terminátora na pláži: Jeden fešák, druhý... Aha, aký tučko!

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Zdroj: SITA/AP
28.09.2020 17:00

LOS ANGELES - Úplne rozdielni! Keď sa povie Arnold Schwarzenegger (73), každý si hneď vybaví úspešného, slávneho a charizmatického herca, ktorý je aj po 70-tke v skvelej kondícii. Ako ale vyzerajú synovia slávneho Terminátora? Pozrite sa, paparazzi ich v týchto dňoch nafotili na pláži.


Arnold Schwarzenegger bol plodný, nielen čo sa kariéry týka. S bývalou manželkou Mariou Shriver má dve dcéry - Katherine a Christinu a synov Patricka a Christophera. Slávny herec má aj nemanželského syna Jospeha, ktorého matkou je Mildred Baena. Tá u prominentnej famílie pracovala ako chyžná.  

Spomedzi troch mladíkov je to práve nemanželský syn, ktorý najviac kráča v otcových šľapajách. Venuje sa totiž bodybuildingu a pri pohľade na jeho svaly mnohí vidia podobu so slávnymi Arniem. 

Ostatní dvaja sa s činkami a budovaním svalovej hmoty až tak nekamarátia. Avšak kým 27-ročný Patrick, ktorý sa venuje herectvu, má štíhlu postavu, o štyri roky mladší Christopher bojuje s nadváhou. V týchto dňoch si užívali oddych na pláži, kde neušli bulvárnym fotografom.

Patrick Schwarzenegger sa venuje herectvu.
Patrick Schwarzenegger
Zdroj: profimedia.sk

Christopher Schwarzenegger trpí nadváhou.
Christopher Schwarzenegger
Zdroj: profimedia.sk
 

Patríte k priaznivcom Arnolda Schwarzeneggra?

65 % nie
áno 35 %

Hlasovalo: 1420Galéria

Arnold Schwarzenegger Patrick Schwarzenegger sa venuje Patrick Schwarzenegger Christopher Schwarzenegger trpí nadváhou. Arnold Schwarzenegger Patrick Schwarzenegger Arnold Schwarzenegger kedysi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články