°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Medové týždne slávnej blondínky: Hmmm, pod svadobnými šatami skrývala toto hriešne TELO!

Sylvie Meis a jej manžel si užívajú medové týždne.
Sylvie Meis a jej manžel si užívajú medové týždne.
Zdroj: profimedia.sk
24.09.2020 22:00

CAPRI - Nevedel sa od nej odlepiť! Holandská modelka Sylvie Meis (42), ktorá v Nemecku patrí medzi obľúbené celebrity, sa počas víkendu vydala. Jej druhým manželom sa stal Niclas Castello (42), s ktorým si už aktuálne užívajú medové týždne. Zaľúbenci neušli pozornosti paparazzov, ktorých nepochybne zaujala sexi postavička krásnej nevesty.


Sylvie Meis je úspešnou modelkou a televíznou hviezdičkou. Verejnosť sa zaujíma nielen o jej kariéru, ale i súkromie. V rokoch 2005 - 2013 bol jej manželom holandský futbalista menom Rafael van der Vaart, s ktorým má 13-ročného syna Damiana. Dôvodom rozpadu tohto vzťahu bola blondínkina nevera, ku ktorej sa verejne priznala. 

Ostáva dúfať, že jej druhé manželstvo nebude mať podobný scénar. Umelca Niclasa Castella si vzala v luxusnom hoteli neďaleko Florencie počas uplynulého víkendu. Svadby sa zúčastnilo zhruba 70 hostí a nevesta vyzerala vo svadobných šatách ozaj nádherne.

Sylvie Meis ako nevesta.
Sylvie Meis
Zdroj: Instagram
  

Po víkende smerovali kroky novomanželov na obľúbený ostrov Capri, kde si užívajú oddych a spoločné chvíle. Paparazzi zábery prezrádzajú, že hrdličky sa od seba nevedia odlepiť a nežnosti si pokojne prejavujú aj na verejnosti. Inak, čuduje sa niekto, že Niclas je do Sylvie úplny blázon, keď tá skrýva pod šatami takéto výstavné krivky?

Sylvie Meis s manželom si užívajú medové týždne.
Sylvie Meis
Zdroj: profimedia.sk

Sylvie Meis skrýva pod šatami takéto sexi krivky.
Sylvie Meis
Zdroj: profimedia.sk

Má podľa vás Sylvie peknú postavu?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 974Galéria

Sylvie Meis a jej Sylvie Meis ako nevesta. Sylvie Meis s manželom Sylvie Meis skrýva pod Sylvie Meis s manželom. Sylvie Meis so synom. Sylvie Meis vystriedala viacero Sylvie Meis je krásna

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články