°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Pikantná FOTO známej blondínky: Po podlahe sa váľala celkom nahá!

Heidi Klum
Heidi Klum
Zdroj: Instagram
22.09.2020 22:00

LOS ANGELES - Šaty nepotrebuje! Reč je modelke Heidi Klum (47), ktorá nikdy nepatrila medzi hanblivky. A nemení sa to ani s pribúdajúcimi rokmi. Na sociálnej sieti Instagram bežne zverejňuje dráždivé zábery. Jeden taký tam dala aj v týchto dňoch. Aha!


Heidi Klum sa v poslednej dobe modelingu príliš nevenuje. Účinkuje skôr v televíznych projektoch, vrátane úspešnej šou America´s Got Talent. 

Okrem fotiek z nakrúcania a prenosov sa však Heidi na instagrame delí aj o momentky zo súkromia. Manželstvo s mladším hudobníkom Tomom Kaulitzom si nepochybne užíva. A je jasné, že ani on sa pri svojej slávnej láske nenudí. 

Ako vidno, slávna modelka nemá problém pretŕčať sa doma v Evinom rúchu. Dôkazom jej fotka, na ktorej pózuje so štvornohým miláčikom, pričom na sebe nemá nič oblečené. „Vstávaj Anton (pes), je pondelok,” napísala k fotke k blondínka, ktorá takto určite spríjemnila týždeň mnohým mužským priaznivcom. 

Heidi Klum sa na internet opäť vycapila celkom nahá.
Heidi Klum
Zdroj: Instagram

Zvyknete byť doma nahá/nahý?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1205Galéria

Heidi Klum Heidi Klum sa na Heidi Klum s manželom Heidi Klum, Tom Kaulitz Heidi Klum s manželom Heidi Klum, Tom Kaulitz Heidi Klum

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články