°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Čože je to päťdesiatka? Súboj slávnych krások v plavkách

Jennifer Lopez skrýva pod šatami telo bohyne.
Jennifer Lopez skrýva pod šatami telo bohyne.
Zdroj: nbc
21.09.2020 20:00

LOS ANGELES - Božské! Také rozhodne sú krivky herečky a speváčky Jennifer Lopez (51), ktorá sa na sociálnej sieti Instagram pochválila záberom v úsporných bikinách. Priaznivcov sa v týchto dňoch rozhodla potešiť aj o tri roky staršia herečka Halle Berry, ktorá zvolila celé plavky. Na šarme jej to ale vôbec neubralo. Aha!


Sociálne siete sú plné provokatívnych záberov a fotiek, na ktorých ženy okrem svojho sexepílu predvádzajú aj božské krivky. Zvlášť slávne ženy dbajú o to, aby svojich followerov nenudili. A treba dodať, že zrelšie celebrity za mladšími kráskami vôbec nezaostávajú. 

Dôkazom je speváčka a herečka Jennifer Lopez. Tá denne pracuje na tom, aby bola jej postava bezchybná. Fanúšikovia vedia, že si dáva aj rôzne výzvy, v rámci ktorých sa napríklad vyhýba cukru. Odmenou sú jej krivky, ktoré môže smelo vystaviť na obdiv. 

Jennifer Lopez má telo, ktoré by bola škoda skrývať.
Jennifer Lopez
Zdroj: Instagram

K šoubiznisovým päťdesiatničkam, ktoré vyzerajú v plavkách božsky, rozhodne patrí aj herečka Halle Berry. Tá sa s followermi každý piatok delí o svoje fitness tipy. Raz za čas zverejní aj záber, na ktorom pózuje odhalená. A aj v jej prípade platí, že sa je na čo pozerať a čo obdivovať. 

Halle Berry sa tiež môže smelo pretŕčať odhalená.
Halle Berry
Zdroj: Instagram

Ktorá kráska je podľa vás viac sexi?

Jennifer Lopez

787

Halle Berry

212

Počet hlasov: 999


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk, NBC

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články