°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Mladý herec zbalil promi milenku: Pozrite, čo skrýva TAM DOLE!

Timothee Chalamet
Timothee Chalamet
Zdroj: SITA
25.06.2020 22:00

CABO SAN LUCAS - Vymenil ju za staršiu! Ešte donedávna tvoril herec Timothée Chalamet (24) pár s dcérou Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis - Lily Rose (21). Dnes je už ale tento vzťah minulosťou. Paparazzi ho načapali, ako si užíva dovolenku v spoločnosti herečky Eizy Gonzales (30). Jej meno bolo spájané s viacerými známymi mužmi a na svojom tele skrýva zauímavé tetovanie.


Lily Rose Depp nepatrí medzi celebrity, ktoré by o svojom súkromí veľa hovorili. V rozhovore pre májové vydanie magazínu British Vogue okrem iného prezradila, že je single. Dala tým najavo, že zhruba dvojročnému vzťahu s Timothée Chalametom je koniec. 

Timothée Chalamet a Lily Rose Depp v čase, keď tvorili pár.
Lily-Rose Depp, Timothée Chalamet
Zdroj: Foto: Profimedia.sk

Mladík však za svojou peknou a talentovanou frajerkou dlho nesmútil. Ako prezrádzajú aktuálne paparazzi zábery, útechu našiel v náručí Eizy Gonzales. Jej šarmu v minulosti podľahli napríklad Josh Duhamel, Liam Hemsworth, Maluma, Calvin Harris, či Cristiano Ronaldo. 

Eiza a Timothée momentálne dovolenkujú na luxusnej jachte v Mexiku. Spoločnosť im robí pár priateľov. Paparazzi zvečnili zaľúbencov vo chvíli, keď si vymieňali vášnivé bozky. Za zmienku určite stoja aj krivky hercovej novej lásky, či tetovanie, ktoré skrýva neďaleko intímnych partíi.   

Timothée Chalamet našiel útechu v náruči Eizy Gonzales.
Timothée Chalamet, Eiza Gonzales
Zdroj: profimedia.sk

Eiza Gonzales má neďaleko intímnych partií tetovanie.
Timothée Chalamet, Eiza Gonzales
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám tetovania na takýchto miestach?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 1102Galéria

Timothee Chalamet Timothee Chalamet Timothée Chalamet a Lily Timothee Chalamet Timothée Chalamet našiel útechu Eiza Gonzales má neďaleko Lily Rose Depp a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články