Utorok, 16. august 2022. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Náhly prevoz do nemocnice: Hviezde kapely Queen zlyhalo srdce!

Brian May skončil v nemocnici.Galéria fotiek (4)
Brian May skončil v nemocnici.
Zdroj: SITA

LONDÝN - Len pred dvomi týždňami sa na verejnosť dostala správa, že gitarista legendárnej kapely Queen Brian May (72) skončil v nemocnici - poranil si vtedy na záhrade veľký sedací sval. No aktuálne ho tam museli previezť znova. Zlyhalo mu srdce a ocitol sa na prahu smrti!


„Nebudem môcť nejaký čas chodiť a dokonca bez náležitej asistencie ani spať, pretože bolesť je neúprosná. Prosím, prosím, neposielajte mi súcitné príspevky, určitý čas budem potrebovať ticho na liečbu. Vrátim sa. Ďakujem a dávajte si pozor,“ napísal 7. mája na Instagram gitarista kapely Queen Brian May. 

Niet divu, že bolesti, ktoré nedávno pociťoval, automaticky pripisoval zraneniu veľkého sedacieho svalu, ktoré si začiatkom mája spôsobil na záhrade. O to väčší šok bol, keď ho lekár dal previezť do nemocnice a tam mu oznámili, že mohol zomrieť - po nepríjemnom zranení mu totiž diagnostikovali ľahký infarkt. 

Informáciu hudobník aj tentoraz zverejnil na svojom instagramovom profile, kde svojich fanúšikov zároveň ubezpečil, že sa už cíti lepšie.

Náhly prevoz do nemocnice: Hviezde kapely Queen zlyhalo srdce!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články