°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Zrelá speváčka šokuje: Pred kamerami celkom nahá!

Sinitta
Sinitta
Zdroj: SITA
13.05.2020 22:00

LONDÝN - S nahotou nemá vôbec problém! Reč je o speváčke vystupujúcej pod umeleckým menom Sinitta, ktorú verejnosť pozná aj ako bývalú partnerku Simona Cowella. Umelkyňa nikdy nepatrila medzi hanblivky a zdá sa, že sa to nemení ani s pribúdajúcimi rokmi. 56-ročná tmavovláska sa najnovšie pretŕčala nahá v klipe.


Sinitta vhupla na hudobnú scénu v 80 rokoch a je na nej aktívna dodnes. Síce nepatrí medzi tie najslávnejšie speváčky, ale aj tak má značnú skupinku fanúšikov a podporovateľov. K nim rozhodne patrí jej bývalý partner - porotcovský kat Simon Cowell, s ktorým majú aj v súčasnosti dobrý vzťah. 

Tmavovláska v týchto dňoch vypustila do sveta videoklip k skladbe s názvom Paradise. Zaujímavé je, že pred kamerami sa predviedla aj v Evinom rúchu. Stalo sa tak v rámci scén, keď nahá ležala vo vani a intímne partie i prsia mala prekryté lupeňami ruží.  

Sinitta sa udržiava v dobrej kondícii a nemá sa za svoje telo prečo hanbiť. Mnohé jej rovesníčky by na takéto odvážne zábery ale určite nenašli odvahu...

Sinitta sa pred kamerami predviedla nahá.
Sinitta
Zdroj: profimedia.sk

VIDEO: Klip k skladbe s názvom Paradise. 


Galéria

Sinitta Sinitta Sinitta Sinitta sa pred kamerami Sinitta Sinitta

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články