°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Dcéra Paula Walkera vystrkuje rožky: Presvitajúce bradavky a... Miluje známu modelku!

Meadow Walker
Meadow Walker
Zdroj: Instagram
08.05.2020 20:00

LOS ANGELES - Provokuje! Meadow Walker (21) je verejnosti známa najmä ako dcéra zosnulého herca Paula Walkera (†40), ktorý tragicky zahynul v roku 2013. V čase, keď jej milovaný otec zomrel bola dospievajúcou tínedžerkou. Dnes je z nej dospelá žena a dokazuje to aj na sociálnych sieťach.


Paul Walker účinkoval vo viacero počinoch, avšak najviac ho preslávila filmová séria Rýchlo a zbesilo. Žiaľ, bola to práve rýchla jazda, čo ho zabilo. Keď sa v roku 2013 s kamarátom Rogerom Rodasom vracali z charitatívnej akcie na červenom Porsche Carrera GT, havarovali. Auto hneď po náraze vzbĺklo. 

Paul Walker so svojou milovanou dcérkou Meadow.
Paul Walker s dcérou
Zdroj: Instagram

O charizmatickom hercovi je dobre známe, že mal dobré srdce a podporoval rôzne charitatívne projekty. V jeho šľapajách pokračuje aj dcéra Meadow. Tá ako 16-ročná založila nadáciu nesúcu jeho meno. 

V súvislosti s peknou brunetkou sa hovorilo aj o modelingu. Niet pochýb, že Meadow by mala úspech. Dôkazom sú napríklad zábery, ktoré zverejňuje na sociálnych sieťach. V týchto dňoch sa brunetka dala nafotiť v bielom tielku, spod ktorého jej presvitali bradavky. Ktovie, či ju na dráhu modelky zláka jej kamarátka Kaia Gerber. Pod provokatívnym príspevkom totiž spomínala práve jej meno a dokonca v komentároch napísala, že je láskou jej života...

Meadow Walker
Zdroj: Instagram

Je vám Medow Walker sympatická?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1741Galéria

Meadow Walker Paul Walker so svojou Meadow Walker Meadow Walker Meadow Walker Meadow Walker Meadow Walker Meadow Walker

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instgram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články