°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Dogabaná herečka vyšla do ulíc: Jej prsník na vandrovke!

Phoebe Price
Phoebe Price
Zdroj: profimedia.sk
14.04.2020 22:30

LOS ANGELES - Aká náhoda! Phoebe Price (47) nepatrí medzi príliš úspešné a žiadané herečky. Keď však začuje blesky fotoaparátov, hneď spozornie. Stalo sa tak aj pred pár dňami, keď sa vybrala na veľkonočný nákup. Okrem toho, že bola poriadne dogabaná, zaujala aj vykúkajúcim prsníkom.


Hlavne zaujať! Tým sa vo svojom živote riadi Phoebe Price, ktorá sa mihla v zopár počinoch, vrátane seriálu Akty X. Ryšavka sa pred kamerami príliš neobjavuje, avšak pri každom stretnutí s bulvárnymi fotografmi je nadšená. 

Narazili na seba aj v uplynulých dňoch, keď sa Phoebe vybrala na nákup. Doobliekaná bola tak, že ju nešlo prehliadnúť. Na sebe mala vzorované šaty, ktoré doplnila pletenou čapicou a na ňu si dala zajačie ušká. Oči si zakryla výraznými okuliarmi a rúško mala vyzdobené v rovnakých farbách, z akých pozostával jej bizarný ouutfit. 

Že Phoebe nechala podprsenku doma, bolo pri pohľade na ňu jasné každému. Zboku jej totiž išiel každú chvíľu vypadnúť prsník. V prípade tejto dámy sú však podobné "nechcené" odhalenia celkom bežné.  

Phoebe Price
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Phoebe Price Phoebe Price Phoebe Price Phoebe Price Phoebe Price Phoebe Price

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články