°C

Streda, 3. jún 2020. Meniny má Karolína, zajtra Lenka.

Agresívny herec zo známej komiksovky: V bare napadol ženu, škrtil ju... Útok zachytený na VIDEU!

Herec Ezra Miller si zahral napríklad Flasha v DC komiksovke Justice League.
Herec Ezra Miller si zahral napríklad Flasha v DC komiksovke Justice League.
Zdroj: telkac.zoznam.sk,
07.04.2020 19:02

REJKJAVIK - Ezra Miller sa do povedomia verejnosti dostal najmä vďaka komiksovke z dielne DC Comics Justice League, kde stvárnil postavu Flasha. Tento 27-ročný herec má aktuálne na krku obrovský škandál. Pred barom mal totiž zaútočiť na ženu, chytiť ju pod krk a zložiť na lopatky. Všetko je zachytené na VIDEU!


Vo svete komiksov nie je meno Ezru Millera neznámym pojmom. Mladý 27-ročný herec stvárnil v Justice League postavu Flasha. No nemenej podstatnú úlohu stvárnil aj vo filme Fantastické zvery a ich výskyt. Aktuálne má tento známy Američan na krku megaškandál, za ktorý ho odsúdili už tisíce fanúšikov. 

Ako informuje magazín Variety, 1. apríla mal v jednom z barov v islandskom Rejkjaviku napadnúť ženu. Útok sa podľa zdroja mal odohrať po tom, čo známeho herca spoznala skupinka alkoholom posmelených fanúšikov, ktorí vraj boli až príliš dotieraví. 

Ezra Miller vo filme Fantastické zvery a ich výskyt.
Agresívny herec zo známej
Zdroj: Warner Bros Pictures

Spomínaná žena údajne prišla za hviezdou a v rámci srandy napodobňovala boxerskú pozíciu. Miller však stratil trpezlivosť a vybuchol. „Tak ty sa chceš biť? To by si chcela?“ hovorí na videu Ezra. Na zázname potom vidieť, ako ženu chytí pod krk a zloží ju na zem. 

V DC komiksovke Justice League stvárnil Ezra Miller úlohu Flasha.
Agresívny herec zo známej
Zdroj: Warner Bros Pictures

To už zareagoval autor nahrávky, ktorý situáciu po celý čas natáčal na mobil - kameru vypol a umelca začal upokojovať. Spočiatku sa zdalo, že ide len o žart, no ako tvrdí zdroj, išlo o vážny konflikt a herec musel byť z miesta činu odvedený.


Galéria

Herec Ezra Miller si Ezra Miller Ezra Miller vo filme V DC komiksovke Justice Ezra Miller

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články