°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Slávna herečka (74) vybehla na prechádzku: Och! Bez podprsenky

Goldie Hawn
Goldie Hawn
Zdroj: SITA
26.03.2020 22:00

LOS ANGELES - Nemá problém! Goldie Hawn (74) patrí medzi herečky, ktoré sa aj v zrelom veku udržiavajú v skvelej kondícii. V uplynulých dňoch si napríklad vybehla na prechádzku. Avšak mnohých určite zarazí, že pred vírusom COVID -19 sa nijako nechránila. V bezpečí pred paparazzmi však neboli ani jej prsia. Slávna blondínka totiž nechala podprsenku doma.


Koronavírus je už hrozbou pre celý svet. Počet nakazených jedincov výrazne rastie aj v Spojených štátoch amerických. Guvernér štátu Kalifornia - Gavin Newson nariadil obyvateľom karanténu s určitými výnimkami.

Izolácia sa teda týka mnohých celebrít, ktoré žijú práve v Los Angeles. Mnohé z nich však občas vybehnú z domu do ulíc. Na prechádzku si vyšla aj 74-ročná Goldie Hawn, ktorá neušla pozornosti bulvárnych fotografov. 

Nečudo, že ich Goldie zaujala. Na sebe totiž mala čierne legíny a čierne tielko, pod ktorým nemala podprsenku. To bolo pri pohľade na herečku jasné každému. Blondínka sa síce udržiava v skvelej kondícii, ale zrejme sa nájde množstvo jedincov, ktorí pri pohľade na tento záber zostanú zaskočení. 

Goldie Hawn nemá problém vybehnúť do ulíc bez podprsenky.
Goldie Hawn
Zdroj: profimedia.sk

Patríte medzi priaznivcov herečky Goldie Hawn?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 624Galéria

Goldie Hawn Kurt Russell a Goldie Goldie Hawn nemá problém

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sks

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články