°C

Sobota, 31. október 2020. Meniny má Aurélia, zajtra Denisa.

Známa Talianka sa vykašľala na podprsenku: Hééérečka... Ukázala prsia!

Elisabetta Canalis
Elisabetta Canalis
Zdroj: profimedia.sk
22.02.2020 20:00

MILÁNO - Vie zaujať! Talianska herečka Elisabetta Canalis (41) sa do povedomia verejnosti vryla najmä ako milenka slávneho Georga Clooneyho (58). Dvojica sa rozišla v roku 2010. Kráska sa štyri roky na to vydala za chirurga menom Brian Perri. Avšak pohľadom na svoje prednosti poteší nielen svojho manžela, ale aj iných mužov.


V Miláne to v uplynulých dňoch žilo módou. V rámci Fashion Week-u sa konala aj šou značky Max Mara. Na prehliadkovom móle nechýbali Kaia Gerber ani Bella Hadid.

Pozornosť však bola sústredená nielen na manekýnky, ale tiež na prítomných hostí. Medzi nimi vytŕčala herečka Elisabetta Canalis. Clooneyho bývalka mala na sebe nohavicový kostým, pod ktorým mala priesvitný top. Podprsenku nechala doma, čo bolo pri stretnutí s ňou každému jasné. Nadšení boli najmä bulvárni fotografi. Nuž, nečudo.

Elisabetta Canalis vyzerala na módnej šou skvele.
Elisabetta Canalis
Zdroj: profimedia.sk

Elisabetta Canalis nechala podprsenku doma.
Elisabetta Canalis
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Elisabetta Canalis predviedla?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 2429Galéria

Elisabetta Canalis Elisabetta Canalis vyzerala na Elisabetta Canalis nechala podprsenku George Clooney s Elisabettou George Clooney s Elisabettou Elisabetta Canalis ako nevesta. Elisabetta Canalis v plavkách

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články