°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Moderátorka šokovala na odovzdávaní cien: Celkom nahá na pódiu!

Ibi Støving
Ibi Støving
Zdroj: profimedia.sk
21.02.2020 22:00

KODAŇ - To sa často nevidí! V Dánsku sa v uplynulých dňoch konalo odovzdávanie cien Zulu Awards. To sa nezaobišlo bez poriadne šokujúceho momentu. Bývalá modelka a moderátorka Ibi Støving (45) sa totiž objavila na pódiu kompletne nahá.


Ibi Støving je moderátorkou dánskej verzie šou Date me naked, ktorá je akousi zoznamkou, kde sa účastnici zoznamujú nahí. Teraz sa jej však podarilo zviditeľniť aj za hranicami rodnej krajiny. Na odovzdávaní cien Zulu Awards 2020 sa totiž predviedla v Evinom rúchu. 

„Chcem sa prihovoriť najmä mladým dievčatám a ženám v tejto zemi. Ste všetky jednečné a krásne. So svojím telom si môžete robiť, čo chcete. Hlavné je, aby ste sa v ňom cítili dobre,” poznamenala blondínka. 

„Dúfam, že sledujete našu šou. Nehľadajte inšpiráciu v porne, kde sú ženy prevažne so silikónami, s napichanými perami a umelo zväčšenými zadkami. Pozerajte sa na obyčajných ľudí s normálnym telom,” dodala. 

Ibi vyvolala veľký rozruch. Nielen v médiách, ale aj na sociálnych sieťach. Množstvo žien jej tam ďakuje, že sa aj vďaka jej slovám cítia vo svojom tele dobre a spokojne. 

Ibi Støving sa objavila na pódiu celkom nahá.
Ibi Støving
Zdroj: profimedia.sk

Ibi Støving je moderátorkou zoznamky, v ktorej sa účastníci spoznávajú nahí.
Ibi Støving
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Ibi Støving Ibi Støving sa objavila Ibi Støving je moderátorkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články