Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Posteľ známeho herca zohrieva nová milenka: Polonahé FOTO vnútri!

Ben Affleck
Ben Affleck
Zdroj: SITA
13.11.2019 20:00

LOS ANGELES - Vie si vybrať! Talent nie je to jediné, vďaka čomu je Ben Affleck (47) pre bulvár a verejnosť zaujímavý. Úspešný herec sa totiž v médiách spomína v súvislosti so závislosťou na alkohole, často diskutovaný je aj jeho milostný život. Jeho najnovšou milenkou je vraj 33-ročná hudobníčka menom Katie Cherry, ktorú sa paparazzom nedávno podarilo zvečniť v bikinách.


Za osudovú ženu Bena Afflecka možno smelo označiť herečku Jennifer Garner. Spája ich 13 rokov manželstva a tri ratolesti. Svoje manželstvo sa usilovali zachrániť, avšak márne. Aj napriek tomu je však ich vzťah vrúcny a spolu dobre vychádzajú. 

Od rozchodu vystriedal Ben viaceré milenky. Jeho najnovším objavom má byť 33-ročná hudobníčka Katie Cherry, známa pod umeleckým menom KD Cherry. Podľa medializovaných informácií sa s ňou Affleck zoznámil prostredníctvom randiacej aplikácie určenej celebritám. 

Zaujímavé je, že kráska, ktorá sa istý čas živila aj ako modelka, v minulosti randila s boxerom menom Chris Van Heerden. Ten zvykol trénovať aj s Benovou bývalou ženou Jennifer.

Katie Cherry si v uplynulých dňoch dopriala oddych. V pätách mala paparazzov.
Katie Cherry
Zdroj: profimedia.sk

Katie Cherry je novou milenkou Bena Afflecka.
Katie Cherry
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ben Affleck Katie Cherry si v Katie Cherry je novou Ben Affleck Ben Affleck a Jennifer Ben Affleck Ben Affleck randil s Ben Affleck randil aj

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články