°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Kedysi krásky dnes... Och, pozrite na ich vyžehlené tváre!

Kim Basinger a Priscilla Presley
Kim Basinger a Priscilla Presley
Zdroj: MGM, Paramount Pictures
21.10.2019 20:00

LOS ANGELES - S pribúdajúcimi rokmi bojujú po svojom! Celebrity bežne podporujú rôzne charitatívne podujatia a organizácie zamerané na pomoc. V uplynulých dňoch sa niektoré z hviezd zišli na podujatí s názvom Last Chance for Animals. Na červenom koberci sa objavili aj herečky Priscilla Presley (74) a Kim Basinger (65), ktorých pekné tváričky bez vrások pôsobili až príliš neprirodzene.


Časy, keď Priscilla Presley a Kim Basinger patrili medzi najväčšie krásky filmového plátna, sú už preč. Pri prvej z nich si mnohí vybavia napríklad počin Bláznivá strela, či seriál Dallas. Verejnosti je tiež známa ako bývalá manželka Elvisa Presleyho. 

Priscilla Presley vo filme Bláznivá strela.
Kedysi krásky dnes... Och,
Zdroj: Paramount Pictures

Pred kamerami predvádzala v minulosti svoj šarm aj jej mladšia kolegyňa Kim Basinger. Jej meno je neodmysliteľne späté s filmami 9 a 1/2 týždňa, Batman, Krásna mimozemšťanka a iné. Aj ona bol manželkou iného známeho muža, a to Aleca Baldwina. 

Kim Basinger vo filme Krásna mimozemšťanka.
Kim Basinger
Zdroj: Columbia Pictures

Obe dámy spája nielen herecká profesia, ale tiež aj túžba zachovať si mladistvý vzhľad. Keď sa v týchto dňoch objavili na podujatí zameranom na pomoc zvieratám, pohľad na nich mnohých prekvapil. Priscilla a Kim totiž s pribúdajúcimi rokmi a vráskami bojujú za pomoci omladzujúcich zákrokov a procedúr. 

Takto vyzerá Priscilla Presley dnes.
Priscilla Presley
Zdroj: profimedia.sk

Takto vyzerá v súčasnosti Kim Basinger.
Kim Basinger
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Kim Basinger a Priscilla Priscilla Presley vo filme Kim Basinger ako krásna Takto vyzerá Priscilla Presley Takto vyzerá v súčasnosti Kim Basinger vo filme Priscilla Presley vo filme Kim Basinger

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, Paramount Pictures, Columbia Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články