°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Túto promi dcéru by chcel za susedu každý chlap: Aha, čo stvárala na záhrade!

Ireland Baldwin
Ireland Baldwin
Zdroj: SITA
24.09.2019 17:00

LOS ANGELES - Pretŕča sa celkom rada! V médiách sa nedávno objavili správy o tom, že Alec Baldwin (60) by sa mal stať už šesťnásobným otcom. Jeho najstaršia dcéra Ireland (23) na materstvo zatiaľ nepomýšľa. Naplno sa venuje tomu, čo jej ide najlepšie. A to pózovaniu pred objektívom. Pozrite sa, čím najnovšie potešila svojich priaznivcov.


Hoci manželstvo Aleca Baldwina a Kim Basinger nemalo šťastný koniec, dcéra Ireland sa im ozaj vydarila. Dnes má 23 rokov, živí sa ako modelka a na instagrame má zhruba 550 tisíc followerov. Tých pravidelne zásobuje zaujímavými fotkami, na ktorých nemá problém predviesť čo-to zo svojho tela. 

Aktuálne sa pochválila zábermi, na ktorých pózuje oblečená v čiernych vykrajovaných plavkách. Hádam každému udrú do očí blondínkine tetovania a za zmienku určite stojí aj hlboký výstrih odhaľujúci jej prednosti. 

Ireland si počas pózovania vzala do rúk krhľu a tvárila sa ako skúsená záhradkárka. Ktovie, či sa v záhrade aj ozaj činí alebo sa v nej len pretŕča. Isté však je, že chlapi bývajúci v jej okolí, musia mať radosť. 

Ireland Baldwin sa rada pochváli svojími krivkami.
Ireland Baldwin
Zdroj: Instagram

Ireland Baldwin ako sexi záhradkárka.
Ireland Baldwin
Zdroj: Instagram

Je podľa vás Ireland Baldwin sexi?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 900Galéria

Ireland Baldwin Ireland Baldwin sa rada Ireland Baldwin ako sexi Ireland Baldwin mala s Ireland Baldwin so svojím Ireland Baldwin je rovnako Ireland Baldwin sa pýši

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články