Mladá herečka vážila vyše 100 kíl: Schudla polovicu váhy... Aha! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Mladá herečka vážila vyše 100 kíl: Schudla polovicu váhy... Aha!

Gianna Sciortino
Gianna Sciortino
Zdroj: Instagram GS
26.09.2019 20:00

NEW YORK - Dnes má za sebou prvý seriál a svetu ukazuje aj svoj spevácky talent. Predtým sa však Gianna Sciortino (22) necítila vo svojom tele dobre. Teraz je takmer o polovicu váhy ľahšia, užíva si život a naštartovala svoju umeleckú kariéru.


Gianna Sciortino zatiaľ nie je ešte príliš známa, ale jej inšpiratívny príbeh dnes zdieľajú médiá po celom svete. Mladá umelkyňa trpí syndrómom polycystických vaječníkov, ktorý ju priviedol až k veľkej nadváhe. 

Až neskôr si Gianna uvedomila, že diagnóza nie je zodpovedná za všetko a ide aj o jej prístup k vlastnému telu. Nakoniec dokázala, že všetko sa dá prekonať, keď sa chce. Kedysi vážila 107 kíl a podarilo sa jej zhodiť až 50 z nich. 

Mladá herečka vážila vyše
Zdroj: Instagram GS

Mladá herečka vážila vyše
Zdroj: Instagram GS

„Za týmto úspechom nie je žiadne tajomstvo. Je to výsledok prípravy, tvrdej práce a poučenia sa z neúspechov,” napísala k svojej premene na Instagrame. V inom statuse dodala, že je na seba veľmi tvrdá a niekedy je aj teraz nespokojná s tým, ako vyzerá. A keď si dopraje nejaké dobroty, sama na seba sa hnevá. 

Vtedy jej ale pomôže pozrieť sa na staré zábery. „Pripomína mi to, akú ďalekú cestu som prešla. Nikto nie je dokonalý a musíte byť hrdí na svoj úspech. Keď sa cítite na dne, mali by ste si pripomenúť svoj pokrok. A keď sa vám zdá, že váš progres nie je dostatočný, len sa pozrite, kde ste začínali,” motivuje aj ostatných Gianna. 

Mladá herečka vážila vyše
Zdroj: Instagram GS

Schudnutie takej veľkej váhy nie je len o výzore. Človek sa začne cítiť lepšie vo svojom tele a získa aj isté sebavedomie. A keď vyžarujeme spokojnosť, darí sa nám aj v živote. Gianna má teraz už za sebou prvý televízny projekt, stala sa populárnou influencerkou, snaží sa naštartovať aj spevácku kariéru a v súkromí je šťastná po boku sympatického priateľa. 

Ako mladá herečka prezradila, roky bojovala s tým, aby mala rada sama seba. „A keď som zrušila svoju vnútornú obranu a otvorila svoje srdce, priviedlo ma to do úžasného vzťahu,” vyznala sa na Instagrame. 

Mladá herečka vážila vyše
Zdroj: Instagram GS


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články