°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Krásky na žúre: Jedná ukázala gaťky, druhá nemala nič a tretia... Oči vám vypadnú!

Tieto dámy rozhodne zaujali.
Tieto dámy rozhodne zaujali.
Zdroj: SITA
10.09.2019 17:00

NEW YORK - Pastva pre mužské oči! Aj tak by sa dala opísať atmosféra na párty, ktorú pri príležitosti 30. výročia svojej značky usporiadala Donna Karan. Medzi pozvanými bolo viacero modeliek a celebritných krások. Tie si na svojom vzhľade dali ozaj záležať. A teda, pohľad na niektoré z nich poriadne prekvapil.


Pozvanie slávnej a úspešnej sedemdesiatníčky Donny Karen prijalo viacero krásnych modeliek. Spomenúť možno Alessandru Ambrosio, Caru Delevingne, Ninu Agdal, Saru Sampaio, či Kendall Jenner. Kažá z týchto dám si je vedomá svojho sexepílu a modelky veľmi dobre vedia, ako ho zvýrazniť. 

Pohodlný a zaujímavý outfit predviedla modelka z Veľkej Británie Suki Waterhouse, korá v minulosti randila napríklad s Bradley Cooperom. Kráska si obliekla kratší top a voľné nohavice, z ktorých jej vytŕčala spodná bielizeň. Donna Karen mala pri pohľade na ňu určite radosť. Plavovlása totiž stavila na dámske boxerky jej značky. 

Suki Waterhouse
Zdroj: SITA

Kým Suki všetkým ukazovala, že na sebe spodnú bielizeň má, speváčka Halsey bola opačný prípad. Tmavovláska totiž žúrovala v odvážnych šatách s vysokými rázporkami a aplikáciou, ktorá prezrádzala, že speváčka nechala tentokrát gaťky doma. 

Halsey
Zdroj: SITA

Medzi známymi kráskami sa podarilo zaujať aj modelke Winnie Harlow. Jej outfit bol športový a pomerne jednoduchý. Za to jej účes určite šokoval. Winnie sa totiž predviedla s výrazne modrými vlasmi. Čo na takýto experiment hovoríte?

Winnie Harlow
Zdroj: SITA

OUTFITY ďalších krások nájdete v GALÉRII>>

Páči sa vám Winnie Harlow s takouto nezvyčajnou farbou vlasov?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 740Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články