°C

Piatok, 26. február 2021. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Toto pred kamerami neukazuje: Moderátorka ranného vysielania rozvášnila fanúšikov!

Holly Willoughby
Holly Willoughby
Zdroj: ITV
23.08.2019 17:00

PORTUGALSKO - Vo vysielaní decentná, na Instagrame super sexi! Moderátorka britského ranného vysielania Holly Willoughby (38) si na sociálnej sieti zaspomínala na svoju nedávnu dovolenku v Portugalsku. Fanúšikov potešila snímkou v štýle Bond girl.


Holly si bola nedávno oddýchnuť v Portugalsku a očividne sa jej za dovolenkou cnie. Na Instagrame k fotografii z mora napísala, že si želá byť tam znova.

Pointou záberu bol ale žart jej syna, ktorý tvrdil, že zahliadol žraloka. Holly sa preto otočila, aby si prezrela vodu za sebou, a jej manžel zatiaľ fotil. Keďže stál na palube jachty, kam sa blondínka pokúšala vyliezť, vznikol sexi záber, ktorý rozvášnil fanúšikov. 

Toto pred kamerami neukazuje:
Zdroj: Instagram

Kým ženy prirovnávali Holly k Bond girl, alebo konkrétnejšie k Ursule Andress, muži si želali byť dotyčným žralokom. Niektorí sa dokonca sťažovali, že žralok mal ešte krajší výhľad na moderátorku. A dokonca mu závideli! „Predstavte si že by vám bolo dopriate ako tomu žralokovi,” napísal jeden z chlapov. 

Toto pred kamerami neukazuje:
Zdroj: ITV


Galéria

Holly Willoughby Holly Willoughby na snímke Holly Willoughby moderuje reláciu Holly Willoughby Holly Willoughby Holly Willoughby

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články