Slávna modelka ukázala prsia... Omyl, toto sú BOMBY! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Slávna modelka ukázala prsia... Omyl, toto sú BOMBY!

Heidi Klum
Heidi Klum
Zdroj: SITA
12.08.2019 20:00

CAPRI - Neprestáva prekvapovať! Slávna modelka Heidi Klum (46) si momentálne užíva chvíle voľna. Pred pár dňami totiž spolu s Tomom Kaulitzom (29) usporiadali pompéznu svadbu na luxusnej jachte. V blízkosti ostrova Capri si dopriali aj oddych a fanúšikov neustále zásobujú zaujímavými fotkami. Na jednej z nich pózuje známa blondínka s obrovskými vnadami.


Zamilovaná, spokojná a šťastná! Heidi Klum prežíva mimoriadne krásne obdobie. Po boku mladšieho manžela Toma Kaulitza priam žiari. Dôkazom sú napríklad aj príspevky, ktoré slávna modelka dáva na instagram. Na fotkách je prevažne vysmiata a spokojnosť z nej priam srší. 

O Heidi je známe, že sa rada slní hore bez. Nesklamala ani teraz. V médiách sa už pred pár dňami objavili fotky jej nahých pŕs. Novopečená nevesta však odhalená pózovala i svojej láske a fotku dala na web. 

Zaujímavé ale je, že na zábere nevidno modelkine prsia, ale ružové bomby, ktoré sú súčasťou jej nafukovacieho kolesa. „Pózujem hore bez pre svojho manžela,” napísala k fotke Heidi. Mnohí jej fanúšikovia boli nadšení a priznali, že by si podobné náčinie radi zadovážili. Našli sa však aj uživatelia, ktorí modelku skritizovali, že sa nespráva ako normálna, vzorná matka, ale skôr ako pubertiačka.    

Heidi Klum sa fanúšikom predviedla s takýmito bombami.
Heidi Klum
Zdroj: Instagram

Heidi Klum a Tom Kaulitz si medové týždne ozaj užívajú.
Heidi Klum
Zdroj: Instagram

Páči sa vám modelkino originálne nafukovacie koleso?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 452Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články