Tvorcovia Talentu zúria: Víťaz sa promenádoval s trofejou... Výsledok je známy mesiac pred vysielaním! | Topky.sk

°C

Streda, 20. november 2019. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Tvorcovia Talentu zúria: Víťaz sa promenádoval s trofejou... Výsledok je známy mesiac pred vysielaním!

Zdroj: ITV
01.08.2019 15:30

LONDÝN - Tak toto im veľmi nevyšlo! V utorok a v stredu prebehlo v Británii posledné nakrúcanie veľkého projektu, v ktorom z víťazov talentovej šou vzišiel jeden šampión. Ten bol svojím víťazstvom tak vyburcovaný, že sa s trofejou vybral pred štadión, kde sa nakrúcalo. A nezostal bez povšimnutia. Šou pritom pôjde do vysielania až o niekoľko týždňov.


Veľkou Britániou otriasa menší škandál. Tento týždeň sa donakrúcal veľký špeciál obľúbenej šou Británia má talent. Namiesto skvelého pocitu z dobre odvedenej práce sú však tvorcovia poriadne naštvaní. 

Víťaz sa totiž v eufórii vybral von pred miesto nakrúcania aj s trofejou. Ľuďom, čo sa pohybovali v okolí, tak bolo hneď jasné, kto vyhral. Dokonca sa objavili správy, že bol pri svojom víťaznom behu s pohárom aj odfotený.

Porotca a tvorca Simon Cowell
Simon Cowell
Zdroj: SITA

Šou má ísť do vysielania koncom augusta a diváci by sa mali výsledok dozvedieť až o mnoho týždňov neskôr. „Určite nepomohlo, že šampióni boli videní, ako sa s trofejou promenádujú pred štadiónom,” napísal na Twitter istý užívateľ. Ten rovno odporučil, aby  víťazom (použitie množného čísla v príspevku naznačuje, že môže ísť o skupinu) tento štatút dodatočne odňali a namiesto toho prisúdili prvé miesto tomu, kto skončil druhý.

O kauze informovalo mnoho anglických médií, tie sa však rozhodli byť solidárne s televíziou a meno neprezradili napriek tomu, že ho poznajú.

Porota britského Talentu: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back together. @bgt Champions

Príspevok, ktorý zdieľa David Walliams (@dwalliams),

 


Galéria

Porotca a tvorca Simon Porotca a tvorca Simon V špeciálnom vydaní účinkuje Simon Cowell

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články