Sexi speváčka na rande zvádzala nielen muža: Zlatko, veď ty si sa zabudla obliecť! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Sexi speváčka na rande zvádzala nielen muža: Zlatko, veď ty si sa zabudla obliecť!

Ciara s manželom Russellom.
Ciara s manželom Russellom.
Zdroj: profimedia.sk
10.07.2019 22:00

LOS ANGELES - Určite sa za ňou obzrel každý chlap! Speváčka Ciara (33) oslávila v týchto dňoch tretie výročie svadby. Popri starostlivosti o dve deti si však s manželom Russellom (30) nájdu vždy aj čas pre seba. Nedávno, cestou na večeru stretli bulvárnych fotografov a kráska pôsobila dojmom, akoby si k saku zabudla čosi obliecť.


Speváčka Ciara a hráč amerického futbalu Russell Wilson tvoria pekný pár. Sympatické je, že športovec nepatrí k mužom, čo si krásu svojej ženy nechávajú len pre seba. Práve naopak. Tmavovláske toleruje, že sa pretŕča odhalená vo svojich klipoch, či na sociálnych sieťach. 

V uplynulých dňoch si užívali oddych na Fidži. Ciara zverejnila na instagrame viacero záberov v plavkách, čo fanúšikovia ocenili pochvalnými komentármi. 

Speváčka Ciara má božské krivky.
Ciara
Zdroj: Instagram

Ako mnohé celebritné krásky, aj Ciara preferuje sexi outfity. Na odvážny kúsok stavila aj vtedy, keď si spolu s manželom vyšli na večeru. Speváčka mala na sebe minišaty pripomínajúce predĺžené sako a končili tesne pod zadkom. Pôsobila tak dojmom, akoby si k saku zabudla niečo obliecť. Ako sa vám jej outfit páči?

Ciara zvolila na rande takýto sexi outfit. Pohľadom na jej krivky sa mohol pokochať nielen jej manžel.
Ciara
Zdroj: profimedia.sk

Má podľa vás Ciara dobrú postavu?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 469Galéria

Ciara s manželom Russellom. Speváčka Ciara má božské Ciara zvolila na rande Ciara má skvelú postavičku. Ciara vyzerá v plavách Ciara Ciara s manželom. Ciara so synom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články