Paparazzi zbadali známu blondínku a... Wau, v bikinách je to hotová sexbomba! | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Paparazzi zbadali známu blondínku a... Wau, v bikinách je to hotová sexbomba!

Michelle Hunziker
Michelle Hunziker
Zdroj: profimedia.sk
13.06.2019 22:00

VARIGOTTI - Jednoducho božská! Taká je herečka, modelka a moderátorka Michelle Hunziker (42), ktorá je veľkou hviezdou najmä v Taliansku. Nečudo, že keď sa objaví na pláži, tak má bulvárnych fotografov v pätách. Pred pár dňami sa im ju podarilo zvečniť v bikinách. A hoci sa jej fotky v plavkách objavujú v médiách pomerne často, pohľad na jej telo nikdy neomrzí.


Krásna tvárička a pevné telo! Niet pochýb, že Michelle Hunziker si k dokonalosti pomáha nielen cvičením a kvalitnou kozmetikou, ale svoj podiel na jej atraktívnom zovňajšku majú aj rôzne skrášľujúce procedúry. V jej prípade však nepôsobia vôbec rušivo. Práve naopak. 

Keď si 43-ročná trojnásobná mamička oblečie bikiny, hravo strčí do vrecka aj mnohé mladšie dámy. Dôkazom sú fotky, ktoré sa nedávno podarilo spraviť paparazzom. Michelle si užívala chvíle oddychu v spoločnosti manžela Tomasa Trussardiho a dvoch mladších dcér. Fotografom ochotne pózovala a zábery by určite našli uplatnenie aj na stránkach plavkového magazínu Sports Illustrated. Že? 

Michelle Hunziker je bohyňou pláže.
Michelle Hunziker
Zdroj: profimedia.sk

Súhlasíte s nami, že má Michelle Hunziker božské telo?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 1273Galéria

Michelle Hunziker Michelle Hunziker je bohyňou Michelle Hunziker je hotová Michelle Hunziker má sexepílu Michelle Hunziker s manželom. Michelle Hunziker má božské

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články