Promi dcéru načapali paparazzi s frajerom: Fanúšikom stačil pohľad a... | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Promi dcéru načapali paparazzi s frajerom: Fanúšikom stačil pohľad a...

Ava Phillippe so svojou slávnou mamou.
Ava Phillippe so svojou slávnou mamou.
Zdroj: Instagram
10.06.2019 20:00

LOS ANGELES - Sú nadšení! Dcéra herečky Reese Witherspoon (43) - Ava (19) svojej slávnej mame akoby z oka vypadla. Nečudo, že je dobre známa i paparazzom, ktorým sa ju v uplynulých dňoch podarilo zvečniť na rande. Fotkami s frajerom sa však dievčina pochválila aj na sociálnych sieťach, kde si mnohí z je followerov všimli poriadne zaujímavý detail.


Akoby sa vrátil čas! Písal sa rok 1999, keď svetlo sveta uzrel film Veľmi nebezpečné známosti. Príbeh nevinnej Annette a playboya Sebastiana si získal mnohé srdcia. Ich predstavitelia však neprežívali lásku len pred kamerami. Reese Witherspoon a Ryan Phillippe boli do seba zamilovaní aj v skutočnosti. Dvojica dokonca spečatila svoju lásku svadbou a má spolu dcéru a syna. Idylka sa však skončila v roku 2007, keď sa rozviedli. 

Z detí prominentných exmanželov sú dnes tínedžeri. Ava oslávi v septembri 20. narodeniny a momentálne je veľmi zamilovaná. Dokazujú to najnovšie paparazzi zábery. Bulvárnym fotografom sa ju podarilo zvečniť vo chvíli, keď si spolu s frajerom Owenom užívali romantiku na pláži. Nevediac, že majú spoločnosť, sa zaľúbenci vášnivo bozkávali. 

Ava ukázala svetu svoju lásku aj prostredníctvom instagramu. Tam zverejnila ich spoločné fotky, ktoré vyvolali slušnú diskusiu. „Wau! To je aké milé. Veď on vyzerá úplne ako jej otec. Pri pohľade na nich mám pocit, akoby som videl spolu Reese a Ryana,” znejú vybrané z komentárov. Aj vy tam vidíte tú podobu?

Ava a jej frajer Owen sa na pláži takto vášnivo bozkávali.
Ava Phillippe
Zdroj: profimedia.sk

Ava Phillipps zverejnila na instagrame takéto fotky. Mnohí mali pri pohľade na ne pocit, akoby sa pozerali na jej rodičov v čase, keď si zahrali vo filme Veľmi nebezpečné známosti.
Ava Phillippe
Zdroj: Instagram

Ava Phillippe si od mnohých followerov prečítala, že sa jej frajer Owen podobá na jej otca Ryana.
Ava Phillippe
Zdroj: Instagram

Ryan Phillippe a Reese Witherspoon vo filme Veľmi nebezpečné známosti.
Ryan Phillippe

Ryan Phillippe a Reese Witherspoon v čase, keď tvorili zamilovaný pár.
Ryan Phillippe, Reese Witherspoon
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás vyzerajú Ava s frajerom ako jej rodičia pred rokmi?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 455


 


Galéria

Ava Phillippe so svojou Ava a jej frajer Ava Phillipps zverejnila na Ava Phillippe si od Ryan Phillippe a Reese Ryan Phillippe a Reese Ava Phillippe Ava Phillippe sa na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, Columbia Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články